Василь Білий: "Зараз у пріоритеті результат"

11 липня 18:17
Переглядів: 266

Усі новачки «Руху» тішили своєю грою у товариських поєдинках, тепер вони порадували вболівальників і в офіційному матчу. Захисник Ігор Дуць та Василь Білий відзначилися прем’єрними голами у футболці «Руху». Після гри молодший із братів Білих, Василь, поспілкувався з журналістами.

Василю, вітаємо з виходом до наступного етапу Кубка України. У тебе, мабуть, подвійна радість, офіційний дебют у складі «Руху» – і відразу забитий гол у складі нової команди?

Так, це приємно, звісно, але головне, що перемогла команда. Тренер вимагає від нас іти на стандарти, бути максимально націленими на ворота. Виходить, що сьогодні спрацювали стандарти, ми два голи забили після подач із кутового. Ми знали, що вийде важка гра, бо це штучне поле. В нас підготовка відбувалася на трав’яних полях. Витиснули максимум зі стандартів, які принесли нам результат і перемогу.

У другому таймі ви десь змусили своїх прихильників понервувати. Суперник спробував вирівняти гру і навіть створив кілька небезпечних моментів?

Вони грали вдома, їм втрачати нічого. Це гра з одного матчу, тому вони великими силами йшли в таку. Але добре, що ми вистояли до кінця і ще під завісу зустрічі їх покарали.

Наскільки вплинуло на малюнок гри штучне покриття?

Воно специфічне, до нього потрібно звикати. Плюс поле трішки вужче, тому ми старалися грати у простіший футбол, через довгі передачі, результат є, і це головне на цьому етапі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: