Василь Івегеш: "Матч – "Гірником-Спорт" – один з найважливіших у плані збереження місця у першій лізі"

29 квітня 10:30
Переглядів: 99

Головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш у короткому коментарі розповів про очікування від календарного матчу муніципалів з «Гірником-Спорт» з Комсомольська.

– Це одна з найважливіших ігор у плані збереження місця у першій лізі. А, зважаючи, на те, що зустрічаємося з нашим безпосереднім конкурентом, то це поєдинок не за три, а за шість очок. Однозначно, прикладемо всіх сил та вміння, будемо багато атакувати, щоб досягти позитивного результату.

– Тих матчів, що команді залишилося зіграти в поточному чемпіонаті достатньо, щоб ФК «Тернопіль» покращив своє турнірне становище?

– У весняній частині сезону ми зіграли чотири матчі з лідерами першої ліги. Тепер ж настає той час, де ми вже гратимемо з середняками та командами, які борються за виживання. Матчів не так багато, але їх достатньо, щоб поборотися за збереження місця в першій лізі. Тому, вважаю, що боротьба за виживання ще вся попереду.  

Нагадаємо, матч ФК “Тернопіль” – “Гірник-Спрорт” відбудеться на центральному міському стадіоні у п’ятницю, 29 квітня. Початок зустрічі о 17.00. Запрошуємо вболівальників підтримати тернопільську команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: