Василь Івегеш: "Перемога над "Волинню" – це винагорода за нашу роботу"

28 лютого 16:00
Переглядів: 234

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш по «гарячих» слідах прокоментував хід перебіг матчу його команди проти луцької «Волині» (1:0):

– Наша команда старалася, футбоілсти хотіла показати себе з кращого боку, адже в останньому протистоянні цих суперників минулоріч «Волинь» нас обіграла 5:0. Більше того, раніше ми з «Волинню» зіграли три разу і в усіх тернополян поступалися. Зараз ж, напевно, луцькі футболісти недооцінили ФК «Тернопіль». Хоча, «Волинь» нещодавно приїхала з Індії, де виступала на турнірі, тому, можливо, суперник ще в повній мірі не адаптувався на Україні. Якщо говорити про результат, приємно що він позитивним, це винагорода за нашу роботу.

– Кого можете відзначити у складі ФК «Тернопіль»?

– У першому таймі грали кілька молодих футболістів, після перерви на їх місце вийшли досвідченіші, але на загальну картину гри це не відбилося. Нікого б з футболістів не хотів виокремлювати, адже всі вийшли на поле на фоні втоми. Натомість відзначив би, що у всіх гравців було велике бажання зіграти якомога краще.  

– У команді на вістрі атаки весь матч провів досвідчений 30-річний нападник. Чи вже визначилася його доля в ФК «Тернопіль»?

– Цей хлопець до нас на перегляд приїхав у п’ятницю. Переглянемо його гру ще у спарингу з львівськими «Карпатами», після чого прийматимемо рішення про його долю в нашій команді. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: