Відбулася передсезонна прес-конференція БК "Говерла"

03 листопада 22:15
Переглядів: 178

У вівторок, 3 листопада, відбулася прес-конференція за участю директора баскетбольного клубу «Говерла» Андрія ДРОЗДОВА, який розповість про плани команди, комплектацію складу та окреслить основні завдання на найближчий сезон 2015-2016 рр., який стане для клубу шостим за ліком в рамках виступів в чемпіонатах Суперліги.

«Всі ми не вірили, що після того закінчення чемпіонату, з тими труднощами, що ми будемо існувати і далі будемо грати, – сказав Андрій Дроздов. – Труднощі були по заборгованості, але «Говерла» існує. У нас в Суперлізі приймають участь 8 команд. Змагання будуть проводитись по правилам ФІБА».

У чемпіонаті Суперліги «Говерла» стартує 8 листопада у Львові поєдинком з «Галичиною».

«Пояснювати важливість цієї гри не треба – це дербі. Ми зараз пробуємо знайти автобус, щоб організувати виїзд вболівальників, щоб вони підтримали нас у Львові. Я думаю нам це вдасться», – наголосив директор БК «Говерла».

Наступні дві гри відбудуться в Івано-Франківську – 13 та 15 листопада. Спершу «ведмеді» прийматимуть «Дніпро», а в наступній домашній грі – «Будівельником».

«Зрозуміло, що це –  два лідера, ігри будуть дуже цікаві. Думаю наша команда зробить все, щоб уболівальникам було цікаво і взагалі дасть бій суперникам», – сказав Андрій Дроздов.

Не оминув керівник «Говерли» і теми минулорічної заборгованості.

«Без сумніву, ми будемо шукати можливість, щоб якось закрити ці наші минулорічні борги. Ви бачите, що відбувається в країні, але ми граємо, Івано-Франківськ має команду, вона буде існувати», – підсумував Андрій Дроздов.

Головний тренер БК «Говерла» Павло Піскарьов розповів про підготовку до нового сезону, а також озвучив склад команди...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: