Відбувся перший чемпіонат Івано-Франківська з настільного тенісу

06 травня 11:42
Переглядів: 434

Понад три десятки спортсменів зібрав турнір з пінг-понгу. В Івано-Франківську відбувся перший чемпіонат міста з настільного тенісу. По обидва боки ігрового столу стали і юнаки, і дівчата. Останніх, щоправда, лише шестеро. Відтак справжньої конкуренції серед прекрасної половини людства майже не було, зізнається переможниця турніру Тетяна Йоган. Дівчина взяла до рук ракетку ще у школі. Зараз навчає цього виду спорту малечу.

Вкотре зустрітися з друзями та перевірити спортивну вправність вирішив Владислав Сидорак. На чемпіонаті здобув перше місце. Каже, нинішня перемога – результат постійних тренувань.

Чемпіонат міста дає змогу зустрітися людям, котрі вправно володіють ракетками. А також є доброю підготовкою місцевих спортсменів до змагань вищого рівня.

Крім регулярних чемпіонатів в Івано-Франківську, активно розвивається школа настільного тенісу в Рогатині та в інших районних центрах Прикарпаття. Завдяки роботі тренерів кілька місцевих тенісистів перебувають в резерві національної збірної.

Чемпіонат міста з настільного тенісу в Івано-франківську буде традиційним. Це вже 33-ий вид спорту, де на щорічних першостях визначають кращих спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: