Відео-конференція з головою Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарасом Климом

19 вересня 18:33
Переглядів: 129

Голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Петрович Клим провів відеоконференцію, в ході якої приділив увагу організаційним змінам, які очікують обласний чемпіонат та дитячо-юнацьку футбольну лігу та ряду важливих поточних питань.

- Прийнято рішення виконкому про реорганізацію та вдосконалення самого чемпіонату. Буде проведений короткий чемпіонат області, весняний. І з сезону 16/17 років ми перейдемо на систему "осінь-весна". Є деякі незручності тут. Але вони в своїй більшості тільки умовні. І більшістю голосів членів виконкому рішення було прийнято на користь цієї реорганізації. По такій самій системі грає ДЮФЛ України та області та професійні команди. Це зв'язано із вимогами Єдиної інформаційної бази ФФУ, на яку наша область перейшла давно, на яку змушені будуть перейти всі регіони України.

Також виконавчий комітет Івано-Франківської обласної федерації футболу звернувся до кандидатів на посаду міського голови м.Івано-Франківська долучитися до процесу відродження професійної команди в Івано-Франківську. Обласна федерація футболу готова до співпраці в цьому напрямку. Готова допомагати організаційними методами, координаційними, тренерськими кадрами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: