Вітаємо переможців новорічно-різдвяних конкурсів

06 лютого 07:00
Переглядів: 133

Навесні львівські «Карпати» презентують своїм уболівальникам три абсолютно нові, креативні та ексклюзивні комплекти ігрової форми. Дизайнерські рішення спільного проекту ФК «Карпати» та TM Joma наразі тримаються в таємниці, відомо лише, що нічим подібним не може похизуватися жоден інший клуб. Стати першими власниками нових футболок міг кожен уболівальник «Карпат» – для цього вартувало лише виконати умови фото та відео конкурсів. 

Як і було обіцяно, переможців визначали гравці «Карпат». Цю відповідальну місію було довірено двом лідерам команди – Ігорю Худоб’яку та Павлу Ксьонзу. Хлопці зручно вмостилися у кріслах перед ноутбуком і попиваючи свою улюблену «Шаянську», без якої не обходиться жодна подія в житті клубу, ретельно вивчили усі матеріали. Ветерани «левів» вирішили, що переможцем новорічного конкурсу (креативні фото з карпатівською атрибутикою) став Іван Кузбит. Маленький уболівальник сфотографувався із власними малюнками, шаликом та рюкзаком. Та креатив фото полягав у тому, що Іван примудрився десь спіймати і змусив сумирно позувати справжнього вогняного півня, що є символом 2017 року. 

Однак, Павло та Ігор справедливо відмітили, що не можна залишати поза увагою ще одне фото, що його прислав Дзеня – автофан «Карпат». Разом зі своїми друзями-фанатами, Дзеня на різдвяні свята вирушили до зони бойових дій на Сході із вертепом. Не залишити поза увагою таку подію карпатівці просто не могли, тому наполягли, щоб Дзеня теж став власником футболки із нової колекції. 

Але і це ще не все. Карпатівці звернули увагу, що серед великої кількості присланих на конкурс фото, є три сімейні знимки, де і діти і дорослі мають свою атрибутику та віддано вболівають за «зелено-білих». Тож лідери «левів» попросили винагородити сім’ї Перегінець, Малицьких та Кореневих втішними подарунками, наприклад абонементами чи подарунковими наборами. Звичайно, ФК «Карпати» виконає побажання Ігоря та Павла. 

Щодо конкурсу вишиванко-різдвяного, то карпатівці прослухали усі прислані композиції і вирішили, що переможцем став Андрій Конєв, який виконав одразу дві колядки разом зі своєю маленькою сестричкою. Він також отримає найпершу футболку із нової колекції під час презентації. Про місце та дату представлення нової колекції форми буде повідомлено незабаром. 

Вітаємо переможців!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: