Володимир Єзерський: "Збірна України повинна отримати добротних гравців"

18 травня 12:35
Переглядів: 176

Головний тренер U-19 Володимир Єзерський дав свою оцінку відбудові нової футбольної вертикалі в ФФУ з приходом Андрія Шевченка на посаду керманича національної збірної.

"Ставши головним тренером юнацької збірної, я відчуваю, і всі, напевно, теж відчувають, що є певні зміни. Вважаю, ми рухаємося в хорошому та правильному напрямку. Перш за все, хотів би сказати, що з приходом Мирона Маркевича, голови всіх збірних, з приходом Андрія Шевченка, який очолив національну збірну, Олега Протасова, технічного директора, - ми стараємося рухатися в правильному напрямку. Звичайно, механізм цей задає головний тренер збірної Андрій Шевченко. Те, що ми повинні були робити, можливо, 10-15 років назад, коли про це вперше заговорив Валерій Лобановський. Але, на жаль, ми тільки зараз робимо правильні кроки в цьому напрямку. Та головне, що робимо.

Звичайно, найважливіша наша ціль, як і у провідних європейських національних збірних, - це перша національна збірна. І через юнацькі, через молодіжні клуби ми повинні підготувати гравців до національної збірної – це пріоритет. І я, як тренер, і все тренери, які працюють, можемо тільки підтримувати ту систему, яку пропонують нам створити Андрій Шевченко та інші. Ми відкриті, ми готові. Вже були перші зустрічі, і ми це все обговорювали. Найважливіше тепер це все реалізувати", - сказав Єзерський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: