Вперше в Івано-Франківську відбувся "кольоровий" забіг

18 вересня 13:11
Переглядів: 320

Гормонами щастя та позитивними емоціями заряджалися іванофранківці цими вихідними. Дві сотні учасників здолали двокілометрову дистанцію, розфарбовуючи все навкруги. Sint Color Run, або ж “кольоровий” забіг, відбувся в Івано-Франківську вперше. Сергій Караванець – один з ініціаторів спортивного флешмобу. Каже, у такий спосіб організатори намагалися підняти в місті суспільний дух .

Останні приготування перед забігом. Це – загальна розминка. Дівчата наносять українську символіку . Всі учасники попередньо зареєструвалися, отримали фарби і порядковий номер. На бігову доріжку міг вийти кожен бажаючий.

Ідея “кольорової” естафети пов’язана з індійським святом Холі. Впродовж забігу всіх учасників обсипали з ніг до голови порошкоподібними барвниками. Організатори запевняють, фарби абсолютно безпечні.

Після забігу учасники не розходилися. Дітвора та дорослі веселилися та обмінювалися враженнями про “кольоровий” марафон.

Благодійні внески від проведення спортивної акції її організатори спрямують на лікування поранених бійців в АТО та на підтримку волонтерського проекту   “Дім Сірка”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: