Вперше за 6 років на горі Тростян відбулися обласні змагання зі слалому

10 лютого 14:45
Переглядів: 75

У Славському на Львівщині на горі Тростян вперше за останні шість років провели змагання зі слалому. Раніше несприятлива погода не дозволяла проводити старти.

«Зараз не є дуже холодно, але і не спекотно. Якщо би зараз сильно світило сонце, то покриття було би м`якшим. І це було би погано. Але погода ідеальна», – розповів учасник змагань Мар`ян Семен.

У перший день позмагалися у гігантському слаломі, в другий – у спеціальному. На завершення для юних спортсменів підготували дистанцію 200 метрів. Уздовж ділянки – кілька десятків жердин, які учасник має обігнути, але не пропустити і не збити.

«Треба їхати дуже близько до тичок. Так ти собі скорочуєш час. Також потрібно запам`ятати трасу і проходити її якнайпряміше», – каже лижниця Соломія Луців.

Слаломісти мали дві спроби. Потім результати додавали і виводили підсумковий. Однак якщо хтось не вписувався у фінішні ворота, то припиняв боротьбу. Також дискваліфіковували і після падіння. Невдача спіткала чемпіонку України серед юніорів Дарію Гулю.

«Я проїхала тільки до третього повороту. Приблизно десять метрів. Потім в мене відщепилася лижа, і я впала», – розповіла дівчина.

Після першої спроби малюнок траси повністю змінюють. Тож спортсмени повинні орієнтуватися дуже швидко.

Уже за два тижні відбудеться Кубок Славського із гірськолижного спорту. Також невдовзі проведуть лижні змагання для дітей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: