Винниківський "Рух" здобув третю поспіль перемогу у чемпіонаті другої ліги

08 серпня 12:30
Переглядів: 546

Винниківський «Рух» здобув третю поспіль перемогу у чемпіонату другої ліги і другу поспіль перед своїми вболівальниками. У 3 турі чемпіонату команда Романа Гданського з рахунком 2:1 обіграла одного з головних суперників у боротьбі за вихід до першої ліги - «Балкани» з селища Зоря, що в Одеській області.

Домашній матч «Руху» проти «Балкан» доволі прогнозовано викликав черговий ажіотаж серед вболівальників. Трибуни стадіону імені Богдана Маркевича були заповненими вщент. Відповідно ті вболівальники, які не прийшли на футбол завчасно, були змушені насолоджуватися футбольними баталіями стоячи.

Футболісти «Руху», як і личить господарям, з перших хвилин матчу захопили ініціативу та робили усе можливе, щоб забити швидкий гол. Якщо відверто, то за перші 15 хвилин матчу господарі мали дві можливості для того, щоб підняти вболівальників зі своїх місць. Олексій Омельченко пробив у стійку після передачі Володимира Бідловського, а Григорій Баранець не влучив у ворота після «пожежі» у штрафному майданчику гостей.

«Балкани» відповіли лише ударом від Урсуленка. Після прострілу від Райчева Сергій пробив прямісінько по центрі воріт, відповідно прямісінько в руки воротарю Олександрові Дяченку.

До завершення тайму гравці «Руху» були значно ближчими до взяття воріт, аніж суперник. Третій гольовий момент у складі команди «Руху» змарнував центральний захисник Чучман. Станіслав пробив мимо воріт головою після передачі зі штрафного. Через кілька хвилин уже влучності забракло Борису Баранцю. 16-ий номер господарів зряче крутий у дальній від воротаря кут, однак дещо перестарався.

Пробити воротаря суперника «блакитним» вдалося лише наприкінці першого таймі. Володимир Бідловський забив перший гол в офіційних матчах за винниківський «Рух», зате який! Бідловський майстерно виконав штрафний удар метрів з 21-го, пробивши у самісіньку дев’ятку.

На початку другого тайму «Руху» вдалося зміцнити свою перевагу. Після подачі з кутового Омельченко скинув м’яч на Козловського, а Святослав в дотик переправ м’яч у ворота.

Перевага «Руху» у два м’ячі протрималася у матчі 12 хвилин. Підопічні Андрія Пархоменка пішли рятувати поєдинок і значно активізувалися у своїх діях. Забитий гол від Олександра Райчева додав впевненості гостям. Райчев продерся у штрафний майданчик «Руху», скористався обережністю захисників «Руху» зіграти на межі фолу та пробив у дальній від Дяченка кут воріт. Олександр Райчев став автором історичного гола, оскільки «Рух» в офіційних матчах у цьому сезоні пропустив вперше.

Тривалий час матчу гравці «Руху» робили усе можливе, щоб знову зробити свою перевагу у два голи. Найближчим до того, щоб забити третій у гол у ворота «Балкан» був Федорів. Володимир пробив в лічених сантиметрах від стійки.

Неозброєним оком було помітно, що гравці «Руху» дуже хотіли забити третій гол, однак відчувалося, що підопічні Романа Гданського бояться пропустити контратаку. Коли це ставалося, гравці команди господарів грамотно фолили у центрі поля, за що час від часу отримували жовті картки від арбітра. Незважаючи на це, «Балкани» виглядали непогано, а відтак неодноразово у цьому матчі доводили, що цілком заслужено, як і «Рух», є претендентом на підвищення у класі наступного сезону.

До завершення матчу напруга зростала з кожною зіграною хвилиною. Тренери обох команд провели по кілька замін, і, що цікаво, футболісти, які вийшли на поле у другому таймі, освіжили гру своїх команд. Кінцівка матчу, як і додатковий час, для вболівальників, як і для гравців «Руху», пройшла дещо напружено. «Балкани» з останніх сил побігли рятувати цей поєдинок. Втім, їхніх старань виявилося замало. «Рух» втримав перевагу в один забитий гол і здобув дуже важливі три очки.

Здобувши третю перемогу поспіль у другій лізі і четверту поспіль загалом у новому сезоні, «Рух» продовжує очолювати турнірну таблицю. В активі винниківчан 9 очок зі стількох можливих.

У середу, 10 серпня, «Рух» в рамках другого етапу Кубка України з футболу зіграє з першоліговим «Арсеналом» з Києва. На стадіоні імені Богдана Маркевича матч розпочнеться о 18:00.Вхід – вільний.