XXV сільські спортивні ігри відбулися у Підволочиську

24 червня 17:46
Переглядів: 251

XXV сільські спортивні ігри відбулися у Підволочиську. У них взяли участь представники усіх сіл району. Спортивне свято цього разу  приурочили героям-землякам, багато з яких брали участь у попередніх змаганнях, а сьогодні зі зброєю в руках ціною власного життя захищають спокій та незалежність України.

Майже три сотні юнаків із Підволочиського району сьогодні борються з агресором на Сході. Саме їм присвятили цьогорічні змагання. Бути в формі, дбати про здоров’я і ставати сильнішими, щоб дати гідну відсіч ворогові. Заради цього змагаються і вважають, що спортивні ігри, зважаючи на ситуацію в країні, як ніколи на часі.

– В нас це традиційно. Офіційно з року в рік Це вже 25-ті. В нас уже традицйіно бере участь більше 30-ти команд району. Попри всі труднощі в державі люди розуміють, що спорт необхідний, щоб формувати здорову націю і захищати свою батьківщину, – розповідає  голова районного комунального спортивного товариства “Колос” Іван Демчук.

Гордістю району та області єважкоатлети Скалатської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос”, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка Європи серед юніорок до 17 років, бронзова призерка II юнацьких Олімпійських ігор у Китаї Софія Зенченко, покращують свої результати майстер спорту міжнародного класу, кандидат на участь в Олімпійських іграх, що відбудуться у США, Марія Хлян, спортсмени Вовна Руслан і Бабій Степан. Визрівають і нові зірки спорту.

– Кожен рік приїжджаєм. Постійно, волейбол, шахмати, футбол, теніс, біг. Чи перемагав коли-небудь? Я мав перше місце 2 км в Підволочиську і третє місце мав на обласних змаганнях. І футбол мали 3-тє місце на районі, – каже  учасник змагань Роман Бойко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: