Як "Карпати" представляли форму у червоно-чорних кольорах - відео

12 вересня 16:25
Переглядів: 1058

Вчора, 11 вересня, біля пам’ятника Степану Бандері гравці футбольного клубу «Карпати» презентували громадськості нову форму у «бандерівських» червоно-чорних кольорах.

Розробкою нового екіпірування, пошитого у «бандерівських» кольорах (червоні горизонтальні смужки на фоні чорної тканини), займалися дизайнери ФК «Карпати» та технічного партнера клубу ТМ Joma. Ця форма буде резервною для львівських футболістів. Представляли її перед публікою Володимир Костевич, Олег Голодюк та Ігор Худоб’як.

«Ми завжди раді грати у таких кольорах. Окрім того, ця форма приємна для тіла і зручно сидить», – зауважив захисник ФК «Карпати» Володимир Костевич.

Під час презентації футболісти поклали квіти до пам’ятника провідникові ОУН Степану Бандері, після чого відбувся невеличкий мітинг. Фоном для представлення нової форми стали повстанські пісні «Лента за лентою» і «Там, під Львівським замком».

Привітати футболістів ФК «Карпати» з новою формою прийшов голова Львівського крайового братства ветеранів ОУН-УПА Олесь Гуменюк, який дав наказ футболістам – обов’язково перемагати.

«Ви від сьогоднішнього дня стаєте справжніми бандерівцями. Ця форма зобов’язує, адже з цими червоно-чорними прапорами і словами «Ще не вмерла України» наші вояки гинули. Чорний колір символізує українську землю, а червоний – кров, пролиту за Україну», – наголосив Олесь Гуменюк.

 Після презентації футболісти «Карпат» у повному складі відправились на Яворівський полігон, де під керівництвом досвідчених інструкторів вправлялися у стрільбі з автоматів та гранатометів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: