Як п’ятикласників клубної школи "Карпат" посвятили у футболісти

08 листопада 20:06
Переглядів: 216

ФК «Карпати» активно працює на власну молодь, яка, є однією із найперспективніших у країні. Цього тижня п‘ятикласників школи «Карпат» посвятили у футболісти. Окрім пластикових посвідчень гравця команди дітям зробили екскурсію тренувальною базою «зелено-білих» та, навіть, запросили до спільної гри.

Цього року на посвяту ФК «Карпати» запросили дітлахів просто до себе на базу.

«Діти під емоціями і це для них – стимул, тому що у них буде до кого тягнутися – до першої команди. Вони подивилися, в яких умовах тренуються хлопці та як виглядає саме їхнє тренування», – розповів тренер СДЮШОР «Карпат» Віталій Пономарьов.

Та найприємнішим моментом поїздки до головної команди для дітей виявилась можливість вийти із дорослими «зелено-білими» на одне поле та зіграти гру зі своїми кумирами. Від такої затії були у захваті і самі дорослі.

«Малі, як для свого віку, досить непогано б’ють. Можливо, із них виростуть майбутні футболісти», – припустив півзахисник «Карпат» Вадим Страшкевич.

«Є пару футболістів, які грають «на паузі» і в 3-ій зоні. На відміну від наших футболістів, мають краще завершення», – жартує головний тренер «Карпат» Ігор Йовічевіч

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: