Як Усик готується до бою з африканцем Брюером - відео

18 вересня 15:55
Переглядів: 928

Вчора, 17 вересня, у Києві напередодні свого першого титульного поєдинку, український боксер Олександр Усик провів відкрите тренування. Бій за титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у вазі до 91 кг відбудеться 4 жовтня на стадіоні «Арена Львів». Протистояти українцю буде Інтернаціональний чемпіон WBF, Чемпіон Південної Африки Деніел Брюер.

За відкритими тренуванням Олександра Усика журналісти спостерігали близько години. Спершу боксер зробив розминку, потім спарингував з тренером.  Після тренування він розповів, що  підготовка до бою була насиченою, у такому режимі працюватиме до самого поєдинку. «Підготовка була доволі насиченою. Було три тренування, зараз два. В найближчі тижні цей графік не зміниться.  В мене ще 1,5 тижні спарингів», – зазначив боксер

Усик запевнив, що не витрачав багато часу на вивчення тактики суперника, а зосередився на власних комбінаціях. Не бентежить його і те, що вперше бокусватиме за титул.  «Я виходжу виконувати свою роботу, яка різниця титульний бій чи ні. В будь-якому випадку мені треба  виходити і боксувати, робити свою роботу, яку я вмію виконувати. Що  мені дадуть після поєдинку – це другорядне питання.  Я виходжу і боксую, роблю свою роботу,  і я люблю те, що роблю», – наголосив Олександр Усик.

Тренер Усика Джеймс Алі Башир впевнений у перемозі свого підопічного. «До того часу, поки ми не подолаємо суперника, він для нас є небезпечним, він невідомий. Ми ставимось до нього настільки серйозно,  наскільки ми б ставились до чемпіона світу. Він і його команда розраховують, що приїдуть і переможуть, але цього не станеться. Хто б сюди не приїхав, не зможе перемогти Усика, бо та робота, яку ми робимо, не дозволить жодному опоненту перемогти. Кожен повинен знати, що в професійному боксі піднімається нова зірку – зірка Олександра Усика», – зазначив Джеймс Алі Башир.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: