"Yarych street fest": у центрі Львова 100 команд із 20 міст грають у стрітбол

07 липня 16:44
Переглядів: 947

Сьогодні у центрі Львова на площі перед Оперним театром у межах фестивалю вуличних видів спорту «Yarych street fest» у стрітбол зіграють 100 команд із 20 міст України. Більше половини команд – львівські.

Як розповів президент всеукраїнського громадського об’єднання «Українська стрітбольна ліга 3Х3» Станіслав Світлицький, цьогорічний фестиваль у Львові став наймасовішим за всі роки проведення таких заходів у Західній Україні.

«У нас грають всі, з будь-яким рівнем підготовки. Кожен, навіть якщо він не спортсмен, може прийти і зіграти. Процес реєстрації максимально простий»,- додав Станіслав Світлицький. Він розповів, що сьогодні у Львові за перемогу змагаються три жіночі команди, але загалом в Україні зараз все більше дівчат починають грати у стрітбол. Три роки тому в країні було 12-15 команд, а зараз така ж кількість у  кожному великому місті. 

За його словами, стрітбол – це вже майже окремий вид спорту. Основна відмінність від баскетболу – демократичність. «Ця гра більш вулична, тусовочна, і є між офіційним спортом та вуличною субкультурою. Зараз вона виходить на центральні площі великих міст», - зазначив Станіслав Світлицький. Очікують, що за весь сезон зіграє більше 2 тис. команд.

Загалом у лізі впродовж сезону відбудеться 31 відбірковий тур, а такі великі турніри проходять ще в шести містах – Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку та Києві. Фінал відбудеться на Хрещатику у День Незалежності.

Завершаться сьогоднішні змагання близько 20.00.

Нагадаємо, переможці нинішнього турніру отримають грошові призи на загальну суму 12 тисяч гривень і поїдуть 24 серпня до Києва, де візьмуть участь у чемпіонаті України, а потім - у світовому турнірі, що проходитиме в Каліфорнії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: