З яким настроєм "Карпати" йдуть на зимову перерву?!

07 грудня 08:17
Переглядів: 255

Очевидно, що не в хорошому. Адже в останньому матчі львівська команда поступилась віце-чемпіону, донецькому "Шахтарю", з розгромним рахунком 0:3.

У першому таймі львів'яни вистояли -- не пропустили жодного голу. "Карпати" навіть мали одну можливість забити, однак не скористались нагодою -- головою не поцілив у ворота Гуцуляк.

А ось гравці "Шахтаря" як у першому, так і в другому таймі створили чимало нагод для взяття воріт. Забити вдалося хорватові Едуардо після помилки львівського голкіпера Підківки. Після цього голу "зелено-білі" "посипались" та пропустили ще два м'ячі.

Відтак, на зимову перерву львів'яни йдуть на восьмій позиції (загалом у таблиці 14 команд) з 18 забитими і 23 пропущеними голами.