Завершився турнір з вуличного баскетболу "Mykolaiv streetball fest 2016"

05 липня 16:00
Переглядів: 256

Цими днями на відкритих майданчиках спортивного комплексу "Ювілейний" у місті Миколаєві на Львівщині, відбувся вже третій за порядком щорічний турнір з вуличного баскетболу 3х3 (стрітболу), який був присвячений Дню міста Миколаєва, Дню молоді та Олімпійському Дню.

Гарна погода, святкова атмосфера Дня міста сприяли стрітбольним баталіям, що відбувалися на відкритих майданчиках за участю команд: «Androidy» (Миколаїв), «Angry Birds» (Миколаїв), «Tsunami» (Моршин), «Пивомани» (Львів), «Drink team» (Львів), «ALL IN» (Львів), «High skill» (Львів), «Запальні хлопці» (Зав`язанці), «Zolochiv» (Золочів), «Дрім тім» (Пустомити), «БК Самбір» (Самбір). Команди змагалися у двох групах. У цікавій та напруженій фінальній грі перемогу здобула команда БК «Самбір», яка вже другий рік поспіль виборює перемогу. Баскетболісти з міста Самбора переграли у фіналі команду з Моршина «Tsunami». Третє місце виборола львівська команда «Пивомани».

Кращим бомбардиром турніру став Ілля Левченко (м.Самбір), а кращим гравцем визначено Віталія Капко «ALL IN» (м.Львів).

Судді турніру: Вовчук Дмитро, Бенедик Сільвестр, Подорожний Вадим. Їм допомагали: Володимир Титаренко, Іван Коваліско, Андрій Тупис, Іван Сенців, Павло Курбанов.

Усі переможці молодіжного стрітбольного турніру «Mykolaiv streetball fest 2016» були нагороджені медалями, грамотами, командними кубками, номінаціями та футболками з патріотичними зображеннями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: