Змагання з автослалому відбулися в Івано-Франківську

26 березня 13:59
Переглядів: 338

Автослалом – в Івано-Франківську. За першість у фігурному водінні боролися прекрасна половина міста та мужні чоловіки. На старті 14 учасників. Більшість з них досвідчені спортсмени. Серед них кілька сміливих та азартних авто-початківців. Щоправда, дамські викрутаси на асфальті показали лише чотири авто-пані.

Філігранні маневри на дорозі – довгі роки тренувань. Наталка Федик в жіночому заліку – краща. Власним прикладом доводить, блондинка не лише може, а й вміє класно кермувати. Пригадує, свою першу участь в автослаломі. Тоді результат був низьким – пятнадцяте місце із пятнадцяти ймовірних. Час минув, кілька років поспіль Наталка приміряє лаври переможця.

За віражами мами Наталі пильно слідкує старший син Олег. Хлопець каже, хвилюється неймовірно, але у вправності наставниці та найріднішої людини не сумнівається. Мріє стати гонщиком. Настанови про безпеку на дорозі повторює, як мантру.

Це були не просто перегони. По завершенні результативної частини – майтсер-клас від асів.

Замість фішок – живі люди. Серед них – Наталка Сандалович. Зізнається, їй не старшно, вона довіряє водіям. Адже на тренуваннях вправляються у виконанні ще складніших фігур. Часу на зволікання немає, кожен маневр пропрацьовують до автоматизму.

Цього разу змінили не лише формат автослалому, а й місце проведення. Це майданчик поруч супермаркету на вулиці Вовчинецькій. Очільниця Прикарпатського автоклубу Олександра Кодак каже, спортивні змагання відбуватимуться щомісяця. Адже автослалом – це перша сходинка до великого раллі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: