Відео голів та кращі моменти матчів

Металург Карпати

"Металург" - "Карпати" - 0:0 (7:6 пен.) відео серії післяматчевих пенальті. Донецький фінал Кубка України в Києві

Переглядів: 782
У післяматчевій серії пенальті Металург вириває путівку у фінал Кубка України та Лігу Європи на слідуючий
golodyuk-morozyuk

"Металург" - "Карпати" відео кращих моментів овертаймів. Морозюк не реалізовує пенальті в кінці другого овертайму

Переглядів: 319
Металург - Карпати. Кращі моменти першого овертайму   Морозюк не забиває пенальті в кінці другого

"Металург" - "Карпати" відео кращих моментів. Основний час закінчився внічию - 0:0 триває додатковий час

Переглядів: 608
Основний час матчу "Металург" - "Карпати" закінчився внічию - 0:0 триває додатковий час Момент Гладкого Момент
Премєр Ліга

Кращі голи тижня в Українській Прем'єр Лізі за версією каналу футбол

Переглядів: 780
Кращі голи тижня в Українській Прем'єр Лізі за версією каналу футбол .
Енергія Ресурс

"Енергія" - "Ресурс" - 8:2 відео голів та кращі моменти поєдинку

Переглядів: 141
Львівська «Енергія» у першій чвертьфінальній грі розіграшу Кубка України розгромила донецький «Ресурс» - 8:2.  «Енергія»
seliverstov

«Леви» підписали воротаря - чемпіона України. Відеосюжет

Переглядів: 160
Львівські хокейні «Леви» підсилилися досвідченим воротарем Вадимом Селіверстовим, який у минулому сезоні став чемпіоном України у складі донецького
Карпати

"Металург" - "Карпати" відео анонс матчу. Кубок Львову! Навіки Львову!

Переглядів: 1204
"Металург" - "Карпати" Кубок Львову! Навіки Львову! Дивитися матч онлайн: "Металург" - "Карпати" онлайн відео трансляція.
Волинь - Шахтар

Волинь - Шахтар - 3:4 відео голів. Волинь демонструє справжній характер!

Переглядів: 720
У напруженому матчі Шахтар вириває путівку у фінал кубка України з футболу 24 хв. Рац віддає на Мхітаряна, який прострілює ліворуч, а Тейшейра
Волинь Шахтар

Волинь - Шахтар - 1:2 відео голів у першому таймі. Два пенальті та гол Тейшейри!

Переглядів: 383
Після першого тайму Шахтар перемагає у кубковому матчі з луцькою Волинню - Волинь 1-2 Шахтар  24 хв. Рац віддає на Мхітаряна, який