Відео голів та кращі моменти матчів

Арсенал Карпати

"Арсенал" - "Карпати" - 0:1 відео голу Авелара. Рахунок після першого тайму

Переглядів: 520
На 8 хвилині Карпати вийшли вперед - гол забив Авелар. Суператака "Карпат". Спершу бив Гладкий - не забив. Потім в притул бив Худоб'як - знову
slyusarchuk

Ігор СЛЮСАРЧУК побив донецького і завоював пояс чемпіона України. Відео бою

Переглядів: 314
Вчора у Тернополі відбулись бої за титул чемпіона України у надважкій вазі у міжнародному турнірі “Битва за честь” з фрі-файту.
zhuravchak

ФК «Одеса» - ФК «Львів» - 2:3. Післяматчева прес-конференція

Переглядів: 165
fclviv

ФК «Одеса» - ФК «Львів» - 2:3. Відео огляд

Переглядів: 197
ФК «Одеса» - ФК «Львів» - 2:3 (1:1) Стадіон "Спартак", сонячно +20 градусів. 400 глядачів. Арбітр: Ігор Пасхалі (Херсон), асистенти: Павло торкання
Барселона - Реал

"Барселона" - "Реал" - 1:2 відео голів та кращі моменти матчу. Реал без 5 хвилин чемпіон!

Переглядів: 1729
17 хв. Гол забив Самі Хедіра (Реал Мадрид). Ось він, Реал! Ось він, такий потрібний гол! Після подачі з кутового і удару Пепе
uragan

"Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі

Переглядів: 171
Івано-Франківський "Ураган" не зміг достроково забезпечити собі бронзові медалі футзальної Екстраліги, програвши сьогодні у рідних стінах "Єнакіївцю" 1:3.
Шахтар Таврія

"Шахтар" - "Таврія" - 3:1 відео голів та статистика матчу

Переглядів: 231
«Шахтар» (Донецьк) - «Таврія» (Сімферополь) - 3:1 (1:0)Голи: 1:0 Селезньов (17), 1:1 Шиндер (47), 2:1 Ракицький (59), 3:1 Селезньов (70)«Шахтар»:
Дніпро Оболонь

"Дніпро" - "Оболонь" відео голів та жахлива травма Махновського

Переглядів: 436
Момент зіткнення Матеуса та Махновського "Оболонь", граючи в більшості після видалення Матеуса, на початку другого тайму поєдинку з "Дніпром" повела
Атлетіко - Валенсія

"Атлетіко" - "Валенсія" - 4:2 відео голів

Атлетіко - Валенсія 4:2 (1:1, 3:1) Голи: 1:0 - Фалькао (18), 1:1 - Жонас (45), 2:1 - Міранда (49), 3:1 - Адріан (54), 4:1 - Фалькао (78), 4:2 - Р . Кошта (90).
Спортінг Атлетік

"Спортінг" - "Атлетік" - 2:1 відео голів

Переглядів: 211
Спортінг - Атлетік 2:1 (0:0, 2:1) Голи: 0:1 - Ауртенече (54), 1:1 - Інсуа (76), 2:1 - Капель (80).Спортінг: Патрісіу, Жоау Перейра, Полга, Шандала, Інсуа, Андре Мартінш (Рубіо,