Відео голів та кращі моменти матчів

Ворскла Металіст

Ворскла - Металіст - 2:2 відео голів

Переглядів: 209
Матч останнього туру у Полтаві закінчився результативною нічиєю Ворскла - Металіст 2:2 Голи забивали: Курилов, 8, Бордіян, 69 (у свої ворота) - Девіч, 23, Пшеничних, 25 .
Пенальті

Найбільш божевільний пенальті в історії футболу!

Переглядів: 525
Відео з курйозним моментом при виконанні пенальті: .
Атлетико

"Атлетико" - "Атлетик" 3:0 відео голів та огляд матчу. Атлетико переможець Ліги Європи!

Переглядів: 586
В басксько-іспанському фіналі Ліги Європи мадридський «Атлетико» обіграє «Атлетик» з Більбао. "Атлетико"
Atletiko - Atletik

"Атлетико" - "Атлетик" 2:0 відео голів та огляд першого тайму. Феноменальний Фалькао!

Переглядів: 256
Після першого тайму Атлетіко перемагає Атлетік з рахунком 2:0 Фалькао супер ударом відкриває рахунок на 7 хвилині у фіналі Ліги Європи! А
Найяскравіші моменти тижня у футболі

Переглядів: 108
До вашої уваги відео нарізка кращих моментів тижня у футболі: .
Супер-гол Руни

Кращі голи забиті ножницями через себе в 2011 році - відео топ сімки

Переглядів: 445
Кращі голи забиті ножницями через себе в 2011 році - відео топ сімки : Руні супер-гол, що приніс перемогу МЮ над МС: Селезньов ("Шахтар" - "Карпати") Безус
Генеральный директор одесского Черноморца

"Чорноморець" планує зіграти матч з "Оболонню" екпериментальним складом!

Переглядів: 203
Судячи зі слів Сергій Степанович Керницького, на відкритому тренуванні, Чорноморець планує зіграти останній матч з Оболонню експериментальним
Карпати

ФК "Карпати" Львів : підсумки виступів у Лізі Європи сезону 2011-2012. Частина 1

Переглядів: 186
Доволі коротким виявився єврокубковий сезон для "Карпат". Після минулорічних досягнень вболівальники команди плекали надію на ще одну осінь
Кубок Львову

"Кубок Львову" - історія створення популярного відео!

Переглядів: 151
Нагадаємо, що найпалкіші прихильники львівського клубу віддячили за перемогу над "Чорноморцем" яскравим відеороликом - Кубок Львову  На відео - багато вогню,