Відео голів та кращі моменти матчів

Карпати - Кривбас

"Карпати" - "Кривбас" - 2-0 відео голів. Важливий крок левів до Прем'єр Ліги!

Переглядів: 463
Карпати одержали дуже важливу перемогу "Карпати" - "Кривбас" 2:0 Голи: 1:0 - Кополовець (58), 2:0 - Касьян (84) 1:0 - Кополовець (58) 2:0
Металіст Шахтар

"Металіст" - "Шахтар" - 1:2 відео голів

Переглядів: 313
У центральному поєдинку 29-го туру "Металіст" відкрив рахунок на 11-й хвилині. У контратаці відзначився Бланко. Гості відігралися ще до перерви. Відповідний гол на рахунку Луїса
poster

Глазков - Алукуна, Пірог - Ішіда. Відео боїв

Переглядів: 236
Пропонуємо вашій увазі переглянути вчорашні поєдинки, які відбулись у Москві. В них зустрічались український супертяж Вячеслав Глазков та нігерієць Кбенка Алукуна.
зкщащщеифдд

Програма "Про футбол" від 29 квітня

Переглядів: 182
Пропонуємо вашій увазі відео програми «Про футбол» від 29 квітня, яка виходить на телеканалі «2+2». .
senchenko-malignaggi

В'ячеслав Сенченко - Пол Маліньяджі. Відео бою

Переглядів: 199
29 квітня на "Донбас Арені" українець В'ячеслав Сенченко зазнав першої поразки у профі-кар'єрі. Пропонуємо вашій увазі переглянути його бій з американцем Полом Маліньяджі.
football

Програма "Футбольний вікенд" від 29 квітня

Переглядів: 228
Пропонуємо вашій увазі відео програми «Футбольний вікенд» від 29 квітня, яка виходить на телеканалі «Україна». .
Ураган Кардинал

"Ураган" - "Кардинал-Рівне" - 5:2 відео голів та огляд матчу

Переглядів: 180
Кубок України. 1/4 фіналу. Перший матч. "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "КАРДИНАЛ-РІВНЕ" (Рівне) - 5:2 (3:1)Голи: Сержао (5), Ярий (13, 38), Аветисян (14),
Металург Карпати

"Металург" - "Карпати" - 0:0 (7:6 пен.) відео серії післяматчевих пенальті. Донецький фінал Кубка України в Києві

Переглядів: 789
У післяматчевій серії пенальті Металург вириває путівку у фінал Кубка України та Лігу Європи на слідуючий
golodyuk-morozyuk

"Металург" - "Карпати" відео кращих моментів овертаймів. Морозюк не реалізовує пенальті в кінці другого овертайму

Переглядів: 329
Металург - Карпати. Кращі моменти першого овертайму   Морозюк не забиває пенальті в кінці другого

"Металург" - "Карпати" відео кращих моментів. Основний час закінчився внічию - 0:0 триває додатковий час

Переглядів: 616
Основний час матчу "Металург" - "Карпати" закінчився внічию - 0:0 триває додатковий час Момент Гладкого Момент