Більше чотирьох годин визначали чемпіона Гусятинщини з шахів

12 березня 22:35
Переглядів: 122
шахи

Першість району з шахів організували та провели відділ у справах сім’ї молоді та спорту, фізкультурно-спортивне товариство "Колос — спорт для всіх" та Федерація шахів Гусятинщини, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання відбуваються на початку весни і є традиційними. Отож, цьогоріч більше чотирьох годин учасники з’ясовували, хто ж є найсильнішим на сьогоднішній день в цьому інтелектуальному виді спорту серед гусятинських шахістів.

За результатами змагань чемпіоном району став Василь Цільо, другим був Степан Господарик, а третє місце дісталось Миколі Бендесу. Призери нагороджені грамотами та медалями.

Обслуговували турнір, який відбувся на базі Гусятинського коледжу ТНТУ імені Пулюя досвідчені судді — Анатолій Романович Тригуба та Степан Васильович Господарик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити