Спортивний директор ФК "Карпати" Даріо Друді в ефірі програми "Великий футбол" на каналі "Футбол 1" розповів про свої амбіції і плани на що стартував сезон.
"Відповідальність за результат не лежить на комусь одному, вона лежить на всіх. На мені, тому що я запросив Серхіо Наварро, на самому тренерові і на гравцях. Але, якщо щось піде не так, відповідати в першу чергу буду я . Зміну вектора розвитку "Карпат" ми узгодили з тими людьми, які нас найняли на цю роботу. Ми запрошуємо іноземців не тому, що вони сильніші футболістів, які тут є. Дуже корисно мати в команді представників різних національностей. Ми хочемо, щоб вони допомагали один одному.
Ми будемо грати першим номером, більше контролювати м'яч. Будемо якомога більше атакувати, не тільки в домашніх матчах, а й на всіх стадіонах України. На зборах з гравцями я не ставив за мету - відразу ж взяти бронзу. Спершу потрібно закріпитися в зоні з 4 по 6 місце, а вже в наступних сезонах думати про п'єдесталі", - сказав функціонер.