"Говерла" перемогла "Черкаські Мавпи"

01 березня 17:54
Переглядів: 48
говерла
«Говерла» обіграла «Черкаські Мавпи» з рахунком 76-64, виявившись сильнішою за команду, яка донедавна претендувала на третю сходинку турнірної таблиці.
 
Рекорд матчу
 
Молодий плеймейкер «Говерли» Ігор Бояркін провів найкращий матч у цьогорічному чемпіонаті, відзначившись за його підсумками першим дабл-даблом (13 очок + 15 передач). А головне – йому підкорився новий рекорд сезону за кількістю «асистів» в одній грі.
 
Хід гри
 
Гарна гра Олександра Антіпова, котрий здобув 16 очок у першій половині, та загалом чудовий відсоток реалізації дальніх кидків (9/12) забезпечили «Говерлі» комфортний гандикап перед великою перервою (44-29). Причому, «мавпам» не допомогло навіть повернення на паркет Ігоря Крівцова. Тож навіть програвши третю десятихвилинку з рахунком 14-17, підопічні Євгена Мурзіна контролювали хід подій на паркеті та впевнено вели в рахунку. Ігор Бояркін справно постачав своїх партнері передачами, а Антіпов, Челован і Шостуха раз за разом вражали кільце суперника.
 
Статистика
 
Окрім Бояркіна в складі «Говерли» варто відзначити Олександра Антіпова (20 очок + 9 підбирань + 5 передач), Олександра Шостуху (18 очок + 6 підбирань) й Анатолія Челована (10 очок).
 
Форвард «Черкаських Мавп» Ешлі Хемілтон записав на свій рахунок 19 очок і 6 підбирань. В активі Андрія Кальніченка 17 очок і 5 підбирань, Станіслава Завадського – 10 очок і 7 підбирань.
За матеріалами: superleague.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити