Гравець "Карпат" U-19 Ігор Богач: "Всі працюють над собою і чекають на шанс"

20 березня 22:55
Переглядів: 86
Ігор Богач

Ігор Богач – вихованець карпатівської школи, капітан і лідер юніорського складу «зелено-білих». Саме після його точного удару «леви» перемогли однолітків із луганської «Зорі» у першому матчі фінальної частини юніорської першості. А вже в наступному поєдинку, у Моршині, Ігор повинен був ставати автором гольової передачі, що принесла б карпатівцям другу поспіль перемогу. Однак партнери ідеальним шансом не скористалися. Попри це підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги продовжують боротися за найвищі нагороди.

– Ігоре, юніори «Карпат» зимові збори провели в Туреччині. Наскільки вони допомогли вам якісно підготуватися до сезону?
– Звичайно, дуже добре, що клуб забезпечив нас такими умовами. Ми мали прекрасні поля і якісне відновлення, відповідно, змогли повноцінно підготуватися до весняної частини першості. Ми ставимо перед собою завдання вийти в юнацьку Лігу УЄФА, а для цього необхідною була якісна підготовка. Наскільки мені відомо, закордонні збори мали також юніорські команди «Динамо» і «Шахтаря». В інших команд таких умов не було.

– Однак зимою ви втратили Кравця, Гуцуляка та Шведа, а трішки раніше Кльоца і Сеницю. Наскільки відсутність цих виконавців вплинула на вашу гру?
– Насамперед треба сказати, що це дуже хороші гравці. І не дарма вони опинилися в першій команді. Але у нас незамінних гравців нема, кожному знайшлася заміна. На нашій грі особливо їхня відсутність не позначилася. У той же час ми за хлопців дуже раді, тримаємо за них кулаки. Вони допомогли нам з першого місця вийти в фінальний турнір, ми допомогли їм. Тож зараз раді за хлопців і бажаємо їм успіхів в першій команді.

– Говорять: «Нестабільний, бо молодий». Як ти думаєш, чи може бути стабільність у грі юніорів?
– Справді, бувають нестабільні ігри. Але попри це ми від свого стилю не відходимо. Усе ж, якщо навіть на результати поглянути, ми граємо доволі стабільно. Перепади? Так, зрідка бувають. Усе ж, ми не маємо достатньо досвіду.

– Ти вже встиг трішки зіграти за дубль. Різницю у класі відчув?
– Я зіграв небагато, але з молодіжною командою тренувався на зборах. З того що побачив – вища швидкість роботи з м’ячем у старших гравців. Тому й рівень відрізняється.

– Тебе можна побачити на різних позиціях. І все ж, де відчуваєш себе найбільш комфортно?
– Справді, можу зіграти на будь-якій позиції, але найбільш зручно почуваюся на фланзі півзахисту. Але якщо треба, то і в оборону можна відійти.

– «Зорю» карпатівці переграли доволі спокійно. А от матч проти «Скали» видався важчим. Що трапилося?
– Для нас було дуже важливо вдало почати сезон. Ми готувалися і вийшли на поле з максимальною самовіддачею. Тренери попереджали нас, що «Зоря» - хороша команда. І багато чого буде залежати від стартового матчу. Що було у Моршині? От тут, мабуть, можна говорити про ті перепади, які зрідка з нами трапляються. Може так сталося і в середу. Трохи не тримався м’яч, не було нашої гри.

– Які завдання у вашої команди?
– Кожна команда ставить цілі перед початком турніру. У нас вони найвищі. Ми будемо боротися за перше місце і за путівку в юнацьку Лігу УЄФА. Я вірю, що ми можемо здобути «золото», бо маємо дуже хорошу команду. Попередні матчі в минулому році це довели. Звичайно, конкурентів теж не бракує, але і «Динамо», і «Шахтар» ми перегравали. З киянами на попередньому етапі в групі грали тричі – і взяли у тих матчах 9 очок.

– Юніори відчувають, що клуб робить ставку на молодь?
– Це помітно і відчутно. Не важливо скільки тобі років – хто заслуговує на місце в основному складі, той його отримає. Зараз усі працюють над собою, бо розуміють, який шанс можна отримати. Таке раз в житті може бути.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити