Іван Гецко: "Суддi найлояльнiше ставляться до "Шахтаря""

гецко
31 серпня 07:50
Переглядів: 71

"Не треба менi тренувати, не треба гравцям грати у футбол, а президентовi витрачати 50 мiльйонiв євро. На полi все вирiшують суддi. Це безлад!" -- попри ймовiрний штраф, обурювався на прес-конференцiї Олег Блохiн.

Такою була реакцiя головного тренера столичної команди на подiї на полi в матчi "Динамо" та "Металiста".

Його пiдтримала низка ветеранiв "Динамо", якi вголос заговорили про те, що суддi знищують столичний клуб. Незадоволенi також футболiсти iнших команд, котрi не бояться говорити про те, що арбiтри беруть участь у закулiсних iграх.

Черговий футбольний скандал ми обговорив iз Iваном Гецком, автором першого гола у складi збiрної України.

-- Чи справдi суддi почали заганяти "Динамо" у глухий кут пiсля того, як Григорiй Суркiс втратив крiсло президента Федерацiї футболу України?

-- Олег Блохiн справдi мав пiдстави нарiкати на суддiв. Його футболiста Мбоканi б'ють по м'язах ахiлла. Кожен гравець знає, наскiльки це болючi удари. За таке треба присуджувати пенальтi, показувати червону картку i дисквалiфiковувати на чотири матчi. А реферi зробив вигляд, нiби нiчого не помiтив. У попереднiх поєдинках "Динамо" також страждало вiд суддiвських дiй. Згадаймо хоча б матч iз "Волинню".

Та наразi ще рано говорити, що це системна атака суддiв на "Динамо". Такого висновку можна буде дiйти пiсля наступних кiлькох матчiв.

-- Якi команди найменше потерпають вiд суддiвського свавiлля?

-- Треба визнати, що суддi найлояльнiше ставляться до донецького "Шахтаря". Це однозначно.

-- Капiтан "Днiпра" Руслан Ротань назвав лише двох арбiтрiв, якi не беруть участi в закулiсних iграх, -- Юрiя Можаровського та Анатолiя Жабченка. Ви вiрите в те, що бiльшiсть наших реферi беруть хабарi?

-- Менi важко у таке повiрити, бо бiльшiсть арбiтрiв -- це молодь. I якщо вони погоджуються на хабарi, то їх можна назвати вiдчайдухами, котрi нiчого не бояться. Правда може випливти на поверхню, i за такi вчинки вони дiстануть по чолi. Та якщо вони нiчого не бояться, їм, мабуть, пропонують у десятки разiв бiльшi хабарi, анiж гонорари за наступнi матчi. Iншими словами, їм вигiднiше взяти хабар i кiлька матчiв вiдпочити через дисквалiфiкацiю.

Автор: Олег ЗУБАРУК
За матеріалами: expres.ua
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити