Мирон Маркевич: "З таким результатом сам Бог велів їхати у Бразилію"

19 листопада 07:46
Переглядів: 2376
Маркевич

Головний тренер харківського «Металіста» львів’янин Мирон Маркевич в ексклюзивному інтерв’ю Вголосу поділився враженнями від першого матчу плей-офф за вихід на чемпіонату світу збірної України проти Франції (2:0).

Вважаю, що збірна зіграла добре, - починає розмову Мирон Богданович. - Команда грала у хорошому темпі, що вважаю і стало однією з головних складових перемоги. Давне такого не бачив, щоб увесь матч команда грала у такому темпі. Це суттєво вплинуло на результат. Друге, що хотів би відзначити – пресинг на своїй та чужій частині поля. Наша команда фактично не дала французам нічого зробити. Як буде далі, сказати складно. Зрозуміло, що Франція уже буде іншою командою. Попри це, 2:0 – серйозний результат.

- Чи став такий результат матчу для Вас приємною несподіванкою?
- Звичайно. На нього, мабуть, мало хто сподівався. У цьому матчі могло бути і 3:0, однак свій третій момент ми не реалізували. Натомість французи за увесь матч мали лише один гольовий момент.

- Чи можна сказати, що збірна Франції Вас розчарувала?
- Абсолютно. Нічого особливого я в цій сіренькій команді не побачив. Звісно, збірна України потішила своєю грою, однак я впевнений, що на домашній матч французи постануть зовсім іншою командою.

- Чи можете когось виділити у складі нашої збірної?
- Можу виділити усю без винятку команду, яка зіграла на дуже хорошому рівні.

- Чи погоджуєтеся з тим, що Україна тепер фаворит у протистоянні?
- При такому рахунку сам Бог велів нам їхати до Бразилії. Зараз потрібно, аби добре попрацювали над реабілітацією футболістів. Це важливо, адже сил було затрачено багато.

- Чи суттєво вплине втрата Артема Федецького та Олександра Кучера?
- Проблема це чи ні, побачимо лише під час гри. Якщо відверто, то Кучера нам бракуватиме. Утім, є такі кваліфіковані гравці як Олег Гусєв, Ярослав Ракицький, які, можливо, також вийдуть на поле.

- Як потрібно зіграти Україні у Франції?
- Так само як у Києві. Не потрібно нічого змінювати. У нас усе перевірено і це дає результат.

- Чи буде тиснути результат з «Олімпійського» на команду Дідьє Дешама?
- Думаю, що так і дуже сильно. Можливо, отримаємо шанс на контратаки. У нас є кому бігти вперед і це потрібно використати.

Автор: Богдан ПАСТЕРНАК
За матеріалами: vgolos.com.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити