На меморіалі Лонського Пилявець і Заскалько стрибнули особисті рекорди

03 липня 13:01
Переглядів: 68
Пилявець
У м.Бердичеві 28 червня 2014р. відбулися традиційні змагання зі стрибків у висоту пам'яті відомого тренера Віталія Лонського. Особливістю цих стартів є те, що проходять вони не на стадіоні, а на центральній площі міста.

В змаганнях дівчат перемогу з особистим рекордом 177см здобула Анна Пилявець. Третє місце також з особистим рекордом – 173см посіла Ілона Заскалько.
 
Серед юнаків перемогу здобув місцевий атлет Дмитро Нікітін, який стрибнув на 210см. Друге місце з результатом 205см в активі ще одного цьогорічного випускника Владислава Боровського. Для Владислава взята висота також особисте досягнення. Учень 10 класу Дмитро Призиглей подолав 195см, що дозволило йому розділити ІІІ місце з бердичівлянином Андрієм Шкляруком. 
За матеріалами: ufk.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити