Перша частина сезону. "Карпати" в цифрах

09 грудня 17:30
Переглядів: 47
карпати чорноморець ткачук федорчук

Компанія InStat Football детально підрахувала дії усіх команд Прем’єр-ліги, що виступали в першій частині сезону 2013/14. Інформаційний центр ФК «Карпати» акцентуватиме увагу на доробку «зелено-білих».

За 17 матчів «Карпати» забили 18 голів – це десятий показник в таблиці. Найчастіше карпатівці забивали в останні 15 хвилин матчу – 5 м’ячів. На початку другого тайму «леви» забили чотири рази. За перші півгодини поєдинків львів’яни шість разів засмучували своїх суперників – по три влучні удари в кожній 15-хвилинці. Ще три голи було забито в період з 60-ої до 75-ої хвилини. Натомість, між 30-ою та 45-ою хвилиною голів «Карпати» не забивали.

Щодо типології голів, то найчастіше «леви» забивали після стандартів – вісім разів (по три голи «Карпати» забивали після ударів зі штрафних та вдалих розіграшів кутових; також було реалізовано два пенальті). Сім голів було забито в позиційних атаках, три після швидких випадів.

24 голи – рівно стільки пропустили «Карпати» за першу частину чемпіонату. Найчастіше «левам» забивали на початку другого тайму – вісім голів, ще шість було забито в середині першого тайму. Лише одного разу карпатівці пропустили в період з 30-ої до 45-ої хвилини.

Типологія пропущених голів дає зрозуміти, що в «Карпат» найчастіше виникали проблеми з позиційним захистом – так було пропущено одразу 13 голів. Більше лише в донецького «Металурга» та «Севастополя».

У середньому за матч «Карпати» 22 хвилини володіли м’ячем. Загалом, разом з «Говерлою» це 12-ий та 13-ий показник. Менше м’ячем володіли «Таврія», «Волинь» та «Зоря». Проте, такий, здавалось би слабкий показник, дозволив «Карпатам» піднятися у таблиці в плані кількості проведення атак. У середньому, за гру, «зелено-білі» атакували 87 разів, це 10-а позиція. Цікаво, що участь у наступах брали усі гравці групи атаки – по 27 випадів у кожного з флангів, ще 24 атаки були проведені через центр.

За кількістю ударів, «Карпати» знаходяться в нижній частині таблиці – на 12 місці. У середньому, за одну гру «леви» 11 разів турбували воротарів суперників. Не вражає і показник передач. У середньому за поєдинок карпатівці віддавали 396 пасів, 300 з яких були точними. 76% точності – це 13-а позиція. Зате за кількістю передач, що загострюють ситуацію, «Карпати» опинилися на 8-ій сходинці. З 11 гострих пасів, 6 були точними.

Дуже пристойні показники «зелено-білі» показали в плані боротьби – четверте місце. Після луцької «Волині» карпатівці найчастіше вступали в боротьбу, 48 – таким є відсоток ефективності цих дій. Варто зазначити, що під час боротьби в повітрі «леви» діяли трішки ефективніше, аніж унизу – 51% проти 47%. Так само високо «Карпати» знаходяться і в плані втрачених м’ячів. У середньому, «леви» губили круглого 121 раз за матч, причому 25 разів це траплялося на власній половині поля.

У середньому 23 рази за матч карпатівці йшли в індивідуальний обіграш і 13 разів такі спроби були вдалими. Загалом це 8-а позиція. 35 разів львів’яни намагалися відібрати м’яча в суперника, який йшов в обіграш. 18 разів їм це вдавалося – 11 сходинка.

За загальними показниками, станом на кінець першої частини чемпіонату, «Карпати» отримали найбільше попереджень – 56, а також одну червону картку. За півсотні «гірчичників» перевалили також «Зоря» і «Волинь». Щоправда, у лучан назбиралося одразу 5 вилучень.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити