Сергій Сімак про іменні квитки і підготовку до матчу Україна-Франція

11 листопада 23:26
Переглядів: 827
сімак

Іменні білети – з наступного року.

- Матч з Францією – головна подія року. "Олімпійський" готується особливо?

- Ми готуємось до кожного матчу, а перед аншлаговими поєдинками більш детально і ретельно все перевіряємо. Але ми неодноразово проводили подібні матчі європейського рівня, тому у нас все готово.

- Чи буде підвищений рівень безпеки на стадіоні?

- На звичайним матчах кількість стюардів 450-700. На грі з Англією було близько 700, така ж кількість очікується і на матч з Францією. Під час проведення Євро-2012 у нас працювало і 1000 стюардів, але це зовсім інший масштаб і вимоги. - Хто відбирає і готує стюардів? - Співробітники НСК з відділу координації стюардів та медицини. Але більша частина стюардів, які зараз працюють на стадіоні, були підготовлені ще до Євро, тому це вже члени нашої команди.

- Скільки платять стюардам за матч ?

- Є різні категорії стюардів - на перевірці, біля турнікетів, старші зони і т.д. Тому їх зарплатня відрізняється, середній показник десь 200-250 грн за матч.

- Як відомо, на матчі Україна–Сан-Марино представники ФАРЕ зафіксували прояви расизму на трибунах "Арени Львів", вболівальники зловживали і піротехнікою, за що ФІФА збирається покарати збірну та стадіон. Як ви з цим боретесь?

- Кожного разу виявляємо нові схованки у порушників, але наші вболівальники дуже винахідливі, і вигадують нові місця для переховування заборонених речей. Втім, я є прихильником роз’яснювальної роботи. Вважаю, що нам - стадіонам, ФФУ, клубам - необхідно більше вести роз’яснювальної роботи, пояснювати, що вони в першу чергу нашкодять самі собі, і не зможуть подивитись наступні матчі своєї команди. Щодо інциденту у Львові, ми чекаємо кінця листопада і рішення ФІФА. Сподіваємось, що завдяки роботі ФФУ і нашій допомозі рішення буде пом’якшено.

- Як ви ставитесь до ідеї повернення міліції на стадіони?

- Скажу більше, вже з’явився законопроект, який опрацьовується в органах влади, стосовно повернення міліції під час масових заходів на стадіони. Але я не відношу себе до прихильників такого методу. Краще намагатись досягти компромісу з вболівальниками.

- Перед такими матчами як з Францією у вболівальників постійно виникає проблема придбання квитка. Сайт UFI, яка займається продажем, не справляється з напливом бажаючих, тим не менше у перекупників достатньо білетів. Чи намагаєтесь ви покращити ситуацію введенням іменних квитків?

- Це питання вже було відпрацьоване нами. Ми вивчили досвід англійської прем’єр-ліги, реалізації квитків на Євро-2012, і розпочали діалог та відпрацювання алгоритму з українськими банками. За нашої системи, максимальна кількість квитків на одну людину – чотири. Ми на цьому шляху значно просунулись вперед і свої пропозиції надали як київському "Динамо", так і ФФУ. Думаю, наступного сезону на рейтингові матчі ми спробуємо таку систему.

- Ще одна проблема – громадський транспорт. Зазвичай перед матчем найближчі станції метро перекривають на вхід та вихід, а після – обмежують на вхід. За словами фанатів з багатьох країн світу, в Києві вони зіткнулись з таким вперше. Невже київський метрополітен не може впоратись з такою кількістю людей? Адже до реконструкції стадіон вміщував і 100 тисяч вболівальників.

- Наскільки я пам’ятаю, до реконструкції також були випадки перекриття станцій метро на певні матчі. Але обов’язок стадіону – повідомити місту, Київському метрополітену дату проведення матчів і яку кількість глядачів ми очікуємо. Далі всі рішення приймає міська влада та метрополітен.

За матеріалами: sport.obozrevatel.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити