У суботу, 1 квітня, професійне "Прикарпаття" зіграє черговий поєдинок на власному полі. Цього разу суперниками наших футболістів буде "Суднобудівник" з Миколаєва.
До звітного матчу команди підходять у різному настрої - "корабели" минулого туру святкували першу перемогу на рідному центральному стадіоні Миколаєва (нагадаємо, осінню частину сезону "Суднобудівник" домашні матчі проводив у Первомайську), тоді як у Маріуполі "Прикарпаття" не зуміло відплатити молодим футболістам "Іллічівця-2" за поразку у першому колі - 0:2.
У середині тижня франківці встигли провести ще й товариський матч. На стадіоні селища Старий Лисець підопічні Володимира Ковалюка розійшлись миром з п'ятою командою обласного чемпіонату "Колосом Городенківщини" з Городенки - 2:2.
Щодо кадрових втрат, то у франківців їх дві - у недільному матчі не зможуть вийти на поле Тарас Бойко та Василь Француз, що "перебрали" жовтих карток. У миколаївців ж не зможе допомогти команді основний півоборонець Віталій Мячин. Розпочнеться гра на стадіоні "Рух" о 15:00.
Футбол. Друга ліга. 23 тур
01.04.2017 (субота)
МЦС "Рух" (м. Івано-Франківськ), 15:00
"Тепловик-Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Суднобудівник" (Миколаїв)