Тернополянка вирушила на Дефлімпійські ігри до Туреччини

21 липня 15:12
Переглядів: 190
юзчишин

У Києві днями відбулася урочиста церемонія проводів національної Дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, які проходитимуть з 18 по 30 липня у турецькому Самсуні.

В урочистій церемонії проводів національної Дефлімпійської збірної команди України від Тернопільщини взяла участь делегація управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, регіонального центру "Інваспорт" у супроводі  начальника регіонального центру – Олега Юзчишина, голови фізкультурно-спортивних клубів інвалідів, спортсмени, тренери, провідні фахівці центру та родичі спортсменів-учасників Дефлімпійських ігор.

у У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь майже 5 тис. спортсменів з вадами слуху із 109 країн світу. Спортивні змагання будуть проходити в 21 дисциплінах, в тому числі 16 індивідуальних видів спорту, та 5 командних видів спорту.

Від України прийматиме участь понад 200 спортсменів з вадами слуху у 15 видах спорту.

Збірну України представлятиме одна спортсменка з Тернопілля -  Марія Корнійчук – Майстер спорту України  з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Вона розпочне свій виступ 21 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити