У Львові відбудеться міжнародний тенісний турнір ТЕ3 LVIVOPEN

Default Image
31 серпня 11:01
Переглядів: 282

З 4-ого по 12-те вересня у Львові на відкритих кортах Палацу спорту «Україна»  відбудеться перший міжнародний тенісний турнір 3-ої категорії ТЕ3 LVIVOPEN. За найвищі місця на п’єдесталі пошани боротимуться юнаки та дівчата до 14-ти років з 19 країн Європи. Про це «Галичину спортивну» повідомили організатори турніру.

Кваліфікаційні змагання триватимуть з 4-ого до 6-ого вересня. Зокрема у хлопців і дівчат за потрапляння до основної сітки турніру (лише 16 місць) боротимуться аж 96 тенісистів. До основних змагань потраплять лише 8 хлопців та стільки ж дівчат. Змагання в основній сітці турніру розпочнеться з 7-ого серпня.

«На цьому турнір наші спортсмени можуть набрати рейтингові європейські очки, - каже президент Федерації тенісу львівщини Володимир Бербека. - Серед наших спортсменок найбільші надії покладаємо на львів’янку Анастасію Федоришин, В основній сітці змагань вона є під шостим номером посіву. Щодо самих змагань, то їх проводимо для жителів нашого міста. Хочемо, аби вони побачили справжні тенісні баталії на власні очі. Також маємо бажання популяризувати цей вид спорту у нашому регіоні. Нещодавно ми провели престижний тенісний турнір ITF UKRZAKHID. А тепер у наших планах, окрім європейського турніру ТЕ3 LVIVOPEN, ще й дорослий чемпіонат України».

Окрім вищезгаданого турніру, 31 серпня на відкритих кортах Палацу спорту «Україна» пройде «Відритий всеукраїнський юнацький турнір «Кубок Тел-Сат». Участь у ньому візьмуть діти до 10-ти, 12-ти та до 14-ти років з усієї України. Для наших юних тенісистів ці змагання стануть чудовою перевіркою сил перед міжнародним турніром ТЕ3 LVIVOPEN.


Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити