Міжнародний турнір "Lviv Open Cup". 1-й день
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - ЛТК (Луганськ) - 2:2 (2:1)
Помітно оновлена в міжсезоння ЛТК у матчі з віце-чемпіоном України у заключному матчі першого туру "Кубку Львівщини-2013" постала досить боєздатним колективом. Принаймні, щоб відкрити рахунок "Урагану" довелося докласти чимало зусиль.
Лише на 16-й хвилині команді Сергія Гупаленка вдалося підібрати ключі до мобільної і добре організованої обороні луганчан. Новачок франківців Якунін зі штрафного від лівої бровки виконав діагональ на дальню штангу, а там Роніньо, зігравши на випередження, пробив між ніг Савенку.
Відігралися луганчани і швидко, і абсолютно спокійно. Варто було обороні "Урагану" залишити Разуванова одного і без нагляду поблизу штрафного, як покарання послідувало негайно - лідер "телефоністів" зрівняв рахунок - 1:1. І все ж на перерву "Ураган" пішов, ведучи в рахунку. У метушні у штрафному ЛТК хтось із луганчан зіграв рукою, і Павлюк з шести метрів не залишив шансів голкіперу - 2:1.
Після зміни воріт "Урагану" проти ЛТК стало анітрохи не легше. Луганчани вміло руйнували, встигали страхувати один одного, а при нагоді були не проти перевірити суперника контратаками. У ході однієї з них Вершинін справа вийшов на ударну позицію, пробив, і м'яч від Ципуна опустився прямо на ногу Разуванову. У його позиції потрібно було ще зуміти влучити по воротах, і "телефоніст" це завдання виконав "на відмінно" - м'яч влетів під поперечину.
Хвилин за п'ять до фінальної сирени здивував головний тренер ЛТК Роман Ковальчик, якому до слова 14 серпня виповнилося 47 років - голкіпер Савенко став підключатися до атак своєї команди. "Ураган" змушений був грати біля своїх воріт, до того ж, позбавлений м'яча - а як же без нього вирвати перемогу? За хвилину до сирени Макаєв, стоячи спиною до воріт, п'ятою пробив поруч зі штангою. От і все, що вдалося франківцям, в якості контрзаходів.
Нічия 2:2 стала першим мирним результатом на турнірі. У четвер, 15 серпня, львівських любителів футзалу чекають чотири матчі другого туру.
Ураган: Колток (Ципун, 21) - Валєнко, Сімка, Шотурма, Будняк - Кіндратів, Кордоба, Макаєв, Роніньо - Павлюк, Королишин, Якунін, Боргун.
ЛТК: Савенко (Ільків) - Шеховцов, Разуванов, Лазикін, Бессалов, Вершинін, Лисенко, Мануйленко, Дзюба, Цапов, Чорний.
Голи: Роніньо (16), Павлюк (19, з пенальті) - Разуванов (17, 29).