Веб-конференція з Андрієм КОТЕЛЬНИКОМ та Петром МИСИШИНИМ

В суботу, 18 грудня, з 11 до 12 години відбулася Веб-конференція. 

Гостями редакції "Галичини спортивної" будуть: срібний медаліст Олімпіади-2000, екс-чемпіон світу серед боксерів-професіоналів Андрій Котельник та його менеджер, директор промоутерської компанії "АК1" Петро Мисишин.

Запитання можна поставити безпосередньо на цій сторінці або відсилайте на e-mail редакції - galsports@ukr.net

Щоб отримувати на свій e-mail анонси майбутніх подій будь-ласка зареєструйтесь на сайті.

Детальні відповіді Андрія Котельника та Петра Мисишина можна прочитати:


Питання Відповідь
1.

з яким боксером андрий хотив би зустритись в наступному роци

Мого хотіння мало. Все залежить від мого промоутера Дона Кінга і телебачення НВО. Вони організовують бої, які вигідні для них і для глядачів. А з ким би я хотів зустрітись? На сьогодні є три варіанти: Амір Хан, Маркос Майдана і бій в іншій категорії. Також не виключено, що моїм наступним суперником буде Віктор Ортіс. Він популярний, непоганий боксер, але мене цікавлять бої за звання чемпіона світу.

2.

Чи виправдались сподівання, які ви покаладали, підписуючи контракт с Доном Кінгом?

По-перше, мені за честь працювати з Доном Кінгом. По-друге, моя кар’єра на завершенні і ті умови, які мені запропонував Дон на попередній бій (з Девіном Александером), до того ж рік перед тим, не виходячи в ринг, і боксувати з кращим боксером в цій категорії… Хто б кращий варіант мені запропонував? Впевнений, що невдовзі Дон мені організує хороший бій. Що стосується прохідних боїв, Дон мені хоч зараз може організувати. Але, каже, чи воно мені потрібно.

3.

Чи вважаєте ви, що в бою протів Д. Александра вас засудили?

І я, і ті, хто бачили поєдинок, переконані, що перемогу в мене забрали. Це підтвердили Дон Кінг, Мейвезер, Холіфілд, Тайсон, Стюард… На думку американців, Александер виграв тому, що боксував у себе вдома і має контракт з НВО. Американці самі визнали, що я справжній чемпіон.

4.

Андрію, чи переглядав поєдинок Хан - Майдана? Якщо так, то поставлю кілька запитань по поєдинку: Які враження залишив цей бій? За кого вболівав? Чи правда те, що перемога Майдани була тобі на руку? Чи були в тебе думки, що в 10-ому раунді Майдана нокаутує Хана?

Не вболівав ні за кого. Я знав, якщо бій триватиме всю 12-раундову дистанцію, то, звичайно, Хан виграє, якщо Майдана раз попаде, то виграє Майдана. Враження від бою одні: я нічим не гірший від них. І якби в мене були менеджери зацікавлені в тому, щоб я був і надалі чемпіоном світу, я б досі володів титулом. Щодо бою Хан – Майдана, то він вийшов доволі рівний. Першу половину виграв Хан, другу – Майдана. Десятий раунд був дуже тяжкий для Хана. Трохи бракувало, щоб він впав. Але він вистояв. Якщо оцінювати по ударах, то Хан був точніший. За рахунок цього, плюс нокдаун, в який він відправив Майдану в першому раунді, це йому і дало перевагу в суддів. Ну і до всього він був діючим чемпіоном. Рішення суддів вважаю справедливим.

Не думаю, що там була реальна небезпека для Хана. Хан просто виснажився. Там були не стільки жорсткі удари, як Майдана ледь не підламав Хана темпом. Хан загубив ритм поєдинку і Майдана почав його просто засипати ударами.

Петро Мисишин: - Бюджет такого поєдинку буде не менше 2 мільйонів доларів. Така сума нереальна для України. І Україна ще не готова до таких поєдинків. Наочний приклад з братами Кличками. Наскільки вони є патріоти, але ні один їхній чемпіонський бій ще не відбувся в Україні. Це при тому, що вони мають максимальні можливості, що стосується спонсорів – це і "Неміров" і канал "Інтер".