14 березня CAS розгляне позов "Газ-Метану" до Еріка Перейри, "Карпат" та "Атлетіко Метрополітано"

10 лютого 17:40
Переглядів: 211
Ерік Сандро

Справа щодо складного кар'єрного шляху колишнього півзахисника Карпат Еріка Перейри може отримати новий виток.

Спортивний арбітражний суд у Лозанні 14 березня розгляне позов румунського клубу Газ-Метан до Еріка де Олівейри Перейри, львівських Карпат та бразильського Атлетіко Метрополітано.

Як відомо, Карпати судилися з бразильським клубом через борг за перехід гравця до української команди у 2011 році.

За словами представника Еріка Перейри, "леви" не сплатили Атлетіко Метрополітано 750 тис. євро, а з урахуванням штрафних санкцій сума заборгованості склала 1 млн євро. У 2016 році Атлетіко Метрополітано довів свою правоту через ФІФА, а Карпати подали позов до CAS. 17 січня 2017 року Лозаннський суд мав розглянути цю справу.

За інформацією деяких ЗМІ, тоді CAS теж виніс рішення на користь бразильського клубу, Карпати погодилися з цим, але попросили розстрочку. Згідно з угодою між клубами, Карпати мають сплатити 750 тис. євро протягом 3-х років рівними щомісячними платежами.

Цікаво те, що перехід Еріка Перейри з Атлетіко Метрополітано до Газ-Метану у 2007 році теж супроводжувався скандалом. Спочатку він був у румунському клубі на правах оренди, а у 2008 році Газ-Метан викупив його контракт. Влітку 2011 року Ерік Перейра в односторонньому порядку розірвав контракт з клубом, за що отримав 16-матчеву дискваліфікацію і підписав чотирирічний контракт з Карпатами.

Як відомо, у складі львівського клубу Ерік довго не міг адаптуватись і виступав за молодіжну команду. Він почав грати за головну команду Карпат навесні 2012 року, зіграв п'ять матчів, проте після невдалої гри з тодішнім аутсайдером чемпіонату Оболонню був переведений у молодіжну команду.

Влітку 2012 року бразилець самовільно покинув Карпати, не прибув на збори та розірвав контракт в односторонньому порядку. Він повернувся до Газ-Метану, потім грав за румунський Пандурій (куди перейшов з Газ-Метану за 400 тисяч євро), нинішній клуб Сергія Реброва Аль-Ахлі з Саудівської Аравії. Далі в його буремній кар'єрі знову був Пандурій, японський Мацумото Ямага, аравійський Наджран.

У сезоні 2016-2017 Ерік знову опинився у Газ-Метані. Далі у 2017 році він перебрався до румунського Віторула. Наразі у 2018 році він є гравцем катарського Аль-Мархія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: