15 липня стартує Відкритий чемпіонат Івано-Франківска

07 липня 17:33
Переглядів: 188
Стрітбол

Літо у самому розпалі, а це означає, що настав час спекотних баталій на баскетбольному майданчику.

Засумували за літніми вуличними баскетбольними баталіями? Не біда! Ми підготували для вас саме те, чого ви так довго чекали: абсолютно новий проект на наших теренах – Відкритий чемпіонат Івано-Франківська 3х3. Запрошуються абсолютно всі бажаючі шанувальники вуличного баскетболу зі всієї України!

Турнір під егідою Федерації баскетболу України, який стартує уже 15 липня в Івано-Франківську, буде проходити за туровою системою (тобто, в одному місці збираються всі учасники й грають по 3-5 матчі у день, залежно від загальної кількості команд). Баталії будуть відбуватися не тільки в обласному центрі, а й у Коломиї, Надвірній, Колодіївці. Залежно від кількості команд, буде проведено 5-7 ігрових тижнів. Після жеребкування 12 липня стане відомий повний календар змагань.

Що ж вимагається від учасників? Не так багато, як здається на перший погляд! Грошовий внесок складає 1500 грн. із кожної команди за весь чемпіонат. Всі учасники мають подати офіційну заявку для участі у змаганнях, у якій мають бути:
- заявка гравців із датою народження та зростом, що підтверджує участь команди у змаганнях та її назва, подається до 11.07.2018 р. на електронну адресу vcif3x3@gmail.com або повідомленням у соцмережі Facebook Руслан Боронило
- у команді на чемпіонат може бути заявлено не більше 8 гравців, на гру – 4; 
- разом із заявкою команди подають такі документи: загальне фото та емблему команди на електронну адресу; 
- заявочний лист повинен бути надрукований та завірений керівником команди, лікарем з печаткою відповідного медичного закладу.

Також велике прохання до всіх потенційних учасників: ознайомтеся, будь ласка, з офіційним Регламентом ВЧІФ 3х3, щоб потім не виникало зайвих запитань. Зробити ви це можете тут.

Переможці ВЧІФ 3х3, окрім кубків, медалей та призів кращим гравцям, отримають також і грошові винагороди. Призовий фонд турніру складає 8000 грн., який буде розділений між призерами змагань. Окрім самого чемпіонату, у кожному турі будуть відбуватися конкурси (майстерності, триочкових кидків, кидків зверху) з подарунками як для вболівальників, так і для самих гравців. Переможці кожного ігрового дня розіграють в останній день змагань основний приз. Який саме? Візьміть участь і дізнаєтеся! Отож, із нетерпінням очікуємо від вас заявок для участі у ВЧІФ 3х3. Заряд енергії, драйву та позитивних емоцій всім нам забезпечений.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: