17 листопада стартує тернопільська футзальна ліга

25 жовтня 20:45
Переглядів: 259
Футзал

22 жовтня, під головуванням керівника Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика відбулося перше організаційне засідання щодо проведення обласних змагань з футзалу сезону-2018/19, повідомляє ФФТО.

Учасники наради визначили дату початку Тернопільської футзальної ліги, а саме – 17 листопада (субота). В залежності від кількості команд-учасниць, змагання відбуватимуться в кількох лігах. Футзальні баталії проходитимуть у СК "Політехнік" (м. Тернопіль).

Переможець вищої футзальної ліги Тернопільщини матиме право представляти нашу область на всеукраїнському рівні.

Протягом сезону під егідою Федерації футболу Тернопільської області також  відбуватимуться кубок області, а також ветеранські та студентські футзальні змагання. 

Прийом заявок на участь в Тернопільській (регіональній) футзальній лізі розпочнеться з 31 жовтня. Того ж дня в приміщенні Федерації футболу Тернопільської області (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14, каб. 506) о 17.00 відбудеться підсумкова нарада представників команд, на якій власне буде визначено, як кількість ліг, так і число команд в кожній лізі. Також представники команд та організаційний комітет обговорять кінцевий проект регламенту футзальної ліги на сезон-2018/19, визначать строки проведення заявкової кампанії та погодять трансферний період. 

Контактний телефон для бажаючих взяти участь у змагання з футзалу – 0679500603.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: