7 червня відбудеться офіційне відкриття фан-зони Львова

22 лютого 20:16
Переглядів: 137
Default Image

Офіційна фан-зона Львова – спільний проект УЄФА і приймаючого міста – є новою практикою масових організованих свят для України. На початку травня розпочнеться монтаж зони для вболівання. Фан-зона «фестивального» Львова, який планує на найбільшій площі – проспекті Свободи – вмістити до 30 тисяч уболівальників, запропонує гостям масу сюрпризів.

«За технічними характеристиками львівська фан-зона розташована у найкращому місці. Це центральна площа, де відбуваються головні події у місті, дуже популярному серед львів’ян. На території встановлять два великі екрани для перегляду матчів чемпіонату, а також сцену для розважальної програми. Крім того, тут буде ресторан, крамниця офіційного дистриб’ютора спортивних товарів, торгівельні намети й санітарна зона. Ми розраховуємо на те, що прийде якраз велика кількість мешканців Львова, приїде багато людей із сусідніх областей. За прогнозами до Львова приїде велика кількість вболівальників із країн-сусідів (від 20 тисяч фанів)», - розповів директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.

Відкриття території вболівання заплановане перед початком чемпіонату – 7 червня.

Олег Засадний зазначив, що в цей день буде концерт і святковий феєрверк, щоб налаштувати людей на старт Євро-2012, і «освятити» фан-зону. «А вже 8 червня ми запросимо людей на відкриття і перший матч, який пройде у Варшаві», - додав він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: