Аді Мегреміч: "Досі не можу зрозуміти, що трапилося"

22 жовтня 13:53
Переглядів: 150
МЕГРЕМІЧ

На початку матчу боснійський захисник Аді Мегреміч не розібрався у простій ситуації та грубо помилився, подарувавши Шасталу м'яча, який за мить переправив його у ворота. Після гри захисник спробував пояснити – що ж трапилося?   

«Що трапилося, коли нам забивали перший гол? Я ще досі не можу цього зрозуміти. Можливо я не добре почув, що мені кричав воротар... У підсумку вийшла дуже прикра помилка, яка коштувала нам пропущеного м'яча. Мені важко це пояснити...».  

«Ні, ми не відчували тиску від суперника. Крім двох наших помилок нічого більше й не було. Одна помилка – це моя пряма вина, за яку мені дуже шкода. Напевно, в кожного гравця таке буває раз в житті. Ми не мали наміру програвати цей матч, дуже хотіли виграти». 

«Я б не дуже хотів говорити про суддівство. Але можна згадати матчі проти «Арсенала» чи «Динамо», де було досить багато різних неприємних ситуацій. Ми маємо на себе дивитися і не робити таких помилок. Я вважаю, що «Карпати» провели дуже хороший матч. У нас була і перевага, і моменти. Не вистачило трішки фарту» – розповів боснієць.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: