Аді Мегреміч: "Я би проміняв свій гол на три очки"

20 серпня 15:00
Переглядів: 273
МЕГРЕМІЧ

Боснійський захисник не тільки відновив інтригу у грі проти «Десни», а й забив дебютний для себе м’яч у зелено-білій футболці. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» Мегреміч розповів на що проміняв би свій гол та поділився враженнями від роботи з новим тренером.

«Можна сказати, що гра не зовсім вдалась для нас у першому таймі. Пропустили, перш за все, через власні помилки. Проте, ми не вдарили обличчям у бруд і показали характер. Ми заслуговували на кінцевий результат і навіть могли перемагати», – розповідає Аді.

«Звичайно, я задоволений, що забив. Однак, немає різниці хто забив, якщо команда не здобуває позитивного результату. Я би із задоволенням проміняв свій перший гол за «Карпати» на три очки для команди». 

«У першому таймі ми теж намагались створювати гострі моменти біля воріт суперника. Можливо, ми не змогли зіграти так, як нам того хотілось. У другому таймі ми зосередились на словах тренера. Він просив нас вдосконалити свої дії, як наслідок, нам це вдалося, а рахунок на табло». 

«Тренер? Він з нами працює всього кілька днів. Це людина, яка несе щось нове для нашої команди. Не потрібно поспішати, все має відбуватись поступово», – резюмував захисник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: