"Агробізнес" - "Прикарпаття": останній раз у другій лізі

26 травня 15:28
Переглядів: 198
Тепловик-Прикарпаття

Сьогодні на "Юності" має бути гаряче. У Волочиську місцевий "Агробізнес" прийматиме франківське "Прикарпаття". Навіть без турнірного значення, ця гра має інтригу.

Агробізнес (Волочиськ) - Прикарпаття (Івано-Франківськ)
26 травня, 17:30
Волочиськ, стадіон "Юність"

Для Волочиська, що провів переможний для себе сезон, це остання домашня гра сезону. Самі розумієте, наскільки важливо в такому поєдинку, який перед власними вболівальниками та спонсорами підсумовує вдалий футбольний рік, обіграти найближчого переслідувача.

Не менш важливий цей матч для Івано-Франківська. Саме так, для всього міста, яке з наступного сезону вже буде представлено (повертається після довгої паузи) у першій українській лізі. "Прикарпаття" двічі програло "Агробізнесу" на "Русі". Єдина команда, від якої підопічні Ковалюка так безнадійно програвали. Нас просто переграли в першому та дев'ятнадцятому турі. Тому для "Прикарпаття" важливо не програти втретє. Це вже не вплине на турнірне становище, але доповнить позитивне враження від сезону. Для однієї з команд...

Маємо і битву бомбардирів. Ігор Худобяк та Богдан Семенець настріляли за сезон по 18 голів. Обидва мають бути сьогодні надвмотивовані. Все-таки, після виконання командою завдань на сезон, здобуття  індивідуальних призів річ приємна.

Гру транслюватимуть в прямому ефірі. Так що матимемо можливість вболівати за прикарпатську команду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: