Альберт Шафіков: "На такі турніри приїжджають тільки кращі команди"

09 лютого 17:00
Переглядів: 183
хокей

Старший тренер ХК "Калуський легіон" Альберт Маратович Шафіков поділився враженнями від виступу команди на турнірі ISKRA CUP 2018.

- Альберте Маратовичу, як оцінюєте виступ команди на турнірі? 
- В цілому команда зіграла добре, на тверду четвірку з 5 балів. Більшість суперників ми випереджали за рахунок функціональної підготовки (в період зимових канікул команда провела навчально-тренувальні збори в режимі 3 тренувань на день - два на льодовому майданчику та одне на загальну фізичну підготовку - ред.). Але багато уваги потрібно звернути на тактичну підготовку команди. Після турніру до нас в роздягальню зайшов генеральний менеджер світової федерації хокею по центральній та східній Європі Олег Мьоллер, який дуже схвально оцінив виступ нашої команди на турнірі. Також відмітили виступ нашої команди представники європейських федерацій хокею, які завжди присутні на таких турнірах.

- Які команди з числа суперників найбільше сподобались? 
- Хочу відмітити гру чеського ХК "Ходонін" та словацького ХК "Топольчани" - команди грають позиційно, технічно грамотно. Гра за перше місце з білорусами виявилась не такою видовищною, багато грубої гри, видалень. Нам не вистачило глибини складу.

- Оцініть рівень турніру та суперників? 
- Даний турнір відноситься до категорії 3А (вищою в Європі вважається тільки категорія 3А+), тож на такі турніри приїжджають тільки кращі команди. Вдала гра на цьому турнірі дає можливість нашій команді значно покращити свої позиції в загальноєвропейському рейтингу команд.

Нагадаємо, вихованці ХК "Калуський легіон" (2005 р. н.) вибороли срібні нагороди престижного міжнародного турніру ISKRA CUP 2018, що проходив у словацькому місті Партизанське. Вже незабаром очікуйте на нашому сайті розгорнуте інтерв'ю з Альбертом Маратовичем та юними учасниками турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: