Александр Ґурулі: "Перемогу над "Галатасараєм" святкували два тижні - не могли приземлитися"

26 травня 08:15
Переглядів: 421
Гурулі

- Я не очікував, що чемпіонат виявиться таким серйозним. Коли граєш у Франції або іншій європейській країні, то хочеш згодом виступати в «Барселоні» або «Баварії». Ти не дивишся за Україною чи Росією.

І от коли я приїхав, мені все сподобалося. Хороші поля, атмосфера. У «Карпат» класні фанати. Дуже підтримували. Коли потрапили в Лігу Європи, постійно збирався повний стадіон. Супер!

Нас тоді Кононов тренував. До того я виступав у Бельгії. Поїхав на шість місяців. Але щось не вийшло. Були фінансові проблеми. Керівники дозволили піти. Мій батько має ліцензію агента ФІФА. Він привіз в «Карпати» свого клієнта. Хлопці з клубу сказали: «Потрібен ще один гравець. Щоб міг закрити позиції під нападниками і на фланзі». Батько каже : «Давай мого сина подивимося».

«Карпати» проходили збір в Угорщині. Я поїхав на перегляд. Сподобався Кононову. Уклали контракт. Кононов - хороший тренер. Хороший. Дуже розумний. Тренування цікаві. До кінця сезону у нас, правда, виникло непорозуміння. Але я продовжую поважати цю людину. Він взяв мене в команду, потім дозволив поїхати в оренду. Повернувшись з Грузії, я потрапив до іншого тренера. Той на мене не розраховував. Щоб не мучитися, порвали контракт. Але спогади залишилися тільки хороші.

Ми ж пройшли «Галатасарай» в єврокубках. 90 хвилин закінчилися! Вони забили на 91-й. Вони проходять! А ми забили на 92-й! Взагалі божевілля! Емоції просто супер! Святкували потім два тижні - не могли приземлитися :).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: