Алєхандро Альфаро: "Перемога над "Карпатами" далася напрочуд легко, ми такого не сподівалися"

06 листопада 12:15
Переглядів: 392
Default Image

Як і у Львові, у матчі в Севільї у господарів через травму не зміг зіграти єдиний в складі команди чемпіон світу 2010 року Хесус Навас. Проте ця втрата залишилася для андалузців абсолютно безболісною. Більше того, його напрочуд вдало замінив молодий Алєхандро Альфаро. Правий крайній «рохібланкос» був не лише одним з кращих на полі, а й відзначився «дублем». Так само жваво і без жодних вагань Альфаро по завершенні матчу погодився на розмову з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати».

– Що тут казати, перемога далася нам напрочуд легко, ми такого аж ніяк не сподівалися, – не очікуючи питання, говорить Алєхандро. – Так, на поле ми виходили з думкою лише про перемогу, бо нічия нас зовсім не влаштовувала. Та й потім, хіба ми вигравали у Дортмунді і Львові для того, щоб потім втрачати очки вдома у грі з аутсайдером?.. Але ми думали, що доведеться грати на межі своїх можливостей. Адже у гостьовому матчі з «Карпатами» ми змушені були долати дуже сильний опір українців упродовж всієї зустрічі. Але нині все вирішилося задовго до фінального свистка.

– І коли ти особисто повірив, що перемога нікуди від вас не дінеться?
– Коли забили швидкий гол. Знаєте, кожна команда в кожній грі хоче це зробити. Але сьогодні наш перший гол, це не стільки наша заслуга, як результат просто таки божевільної помилки гравця вашої команди. Можу лише йому поспівчувати, адже фактично перший гол все й вирішив. Після нього практично кожен гравець нашої команди впіймав кураж і в нас почало виходити майже все. У «Карпат» шансів практично не було і можна казати, сьогодні у нашої задньої лінії був своєрідний вихідний: гравці на поле вийшли, але роботи так і не дочекалися. Якщо відверто, то кінцевий рахунок міг бути і більшим. Погодьтеся, нагод забити після 4:0 у нас було більш як достатньо.

– То чому ж ви більше не забивали?
– За такої значної переваги (і по грі, і по рахунку), яку ми мали вже на початку другого тайму, хочеш чи ні, а десь трохи втрачаєш концентрацію, а це аж ніяк не сприяє реалізації гольових моментів. Також далося взнаки те, що десь ми почали грати на публіку. А дехто став діяти надто егоїстично, намагаючись будь що відзначитися забитим голом. А суперник не дозволив себе добивати і навіть почав потихеньку опиратися. Більше того, в самому кінці матчу «Карпати» цілком могли нам забити два голи. Але в підсумку не забили жодного. Хоча, коли відверто, то на один вони таки заслужили.

– Я так розумію, що ти не вважаєш «Карпати» вже аж зовсім слабкою командою.
– Звичайно, що ні. Ні в мене, ні в моїх партнерів і думки про щось подібне не було. Та й зараз немає. Просто ми сьогодні зіграли дуже добре, а про «Карпати» цього аж ніяк не скажеш.

– На твій погляд, що суперник сьогодні робив не так?
– Вони надто високо грали пресинг. Тим самим з’являлися вільні зони, якими ми добре скористалися. До того ж така гра забирає дуже багато сил, а їх, як я розумію, в «Карпат» не так вже й багато. Адже ваша команда грає одразу в кількох турнірах, а наскільки нам відомо, лавка запасних у «Карпат» не вражає. А ще мене здивувала велика кількість технічного браку у ваших гравців. Це несе одразу три негативних моменти. По-перше, зривається своя атака. По-друге, у будь-який момент може виникнути небезпека вже своїм воротам. Сьогодні, до речі подібні ситуації виникали в обох команд. Адже ми також припускалися незрозумілих помилок на рівному місці, щоправда «Карпати», на відмін від нас, ними не скористалися. І по-третє, знову ж таки даремно витрачаються сили. Адже після втрати м’яча ти починаєш боротися за його повернення.

– «Карпатам» ти забив два голи. Раніше «дублями» часто відзначався?
– А я й сьогодні забив лише один.

– Як один, коли твоє прізвище, як автора голу називали двічі.
– Справа в тому, що я в принципі є дублером Хесуса Наваса. Але він зараз травмований і не може виходити на поле. Тому я сьогодні один з голів забив за нього. А разом зі своїм виходить два, це ви правильно порахували.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: