Амбросій Чачуа: "Карпати" готові до сезону на 70-75%"

01 липня 23:25
Переглядів: 289
Амбросій Чачуа

Півзахисник «Карпат» Амбросій Чачуа розповів проекту офіційного сайту «зелено-білих» «Хто на новенького?» про атмосферу на зборах, останній поєдинок проти хорватів, а також про стовідсоткову готовність команди до стартового матчу чемпіонату.

- В принципі, збір нічим не відрізняється від того, що був у нас в літнє міжсезоння рік тому в тій же Словенії. Збори цікаві, працюємо як над фізичним навантаженням так і над тактикою. Ми стали в команді більш дружніші, краще розуміємо один одного.

Загальнофізичний фундамент завжди потрібно закладати. Більше бігали взимку на зборах в Туреччині.  Ще залишилося те, що заклали зимою, тому зараз набагато легше переносяться всі загрузки. В цілому, робота на поточному зборі дуже цікава.

Є досить багато тактичних вправ. І це піде нам тільки на користь. У нас багато молодих футболістів, яким це дуже необхідно.

Найбільше запам’ятався спаринг проти «Спліту», цікавий суперник. Була хороша гра на хороших швидкостях. Вийшов досить непоганий поєдинок. З попереднього матчу команда помінялась, змінилось багато виконавців. Команда дуже хороша, сподобалось грати з нею.

Ми витримали агресивний ритм, який вони задали. В першому таймі було доволі важко через високі швидкості. В другому таймі гра заспокоїлась, але на фоні суперника ми непогано виглядали.

Поразку від «Црвени звезди» можна пояснити втомою. Судячи по собі бажання було велике, а ноги не бігли. Ми створили багато хороших моментів і епізодами непогано виглядали на фоні суперника, який грає в Лізі Європи. Саме втома вплинула на те, що ми допустили необов’язкові помилки.

Думаю на 70-75% команда готова до сезону.  Залишилось ще два тижні, тому думаю на 100% ми будемо готові до матчу з «Металістом».

Читав, що багато нових футболістів запросив Севідов до Харкова. Тому думаю в них буде добротна команда і буде цікавий поєдинок.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: