Аналіз суддівства у матчі "Маріуполь" - "Карпати"

17 серпня 18:15
Переглядів: 264
суддя

За підсумками 5-го туру чемпіонату України Комітет арбітрів ФФУ проаналізував матч "Маріуполь" - "Карпати" (3:0)

17 хв. АА № 1 помиляється із командою, яка повинна була виконувати вкиданням, переплутавши його призначення на користь гостей, а не господарів.

18 хв. АА № 1 не фіксує неправильне положення гравця № 77 команди господарів, який повертається з положення поза грою. В момент виконання його партнером по команді передачі, гравець № 77 команди господарів знаходився у положенні поза грою. Тому дії, що призводять до взяття воріт, перетворюючи рахунок на 2:0, були розпочаті у невідповідності до Правил.

21 хв. Хибна оцінка у штрафній площі щодо ЖК, що була пред’явлена за симуляцію: гравцю № 86 команди господарів вдається випередити захисника − він був першим на м’ячі, в той час, як гравець № 87 команди гостей намагається боротися за володіння м’ячем, проте спізнюється завдає удару у ікру гравця № 86 команди господарів. Гравець № 86 одразу падає у демонстративний спосіб, проте контакт слід було фіксувати та карати за нього, користуючись при цьому взаємодію із АА №1.

34 хв. Хибна оцінка з боку АА № 1 щодо поза грою. На момент передачі гравець № 29 команди господарів знаходиться на лінії із захисниками команди гостей тому, положення не підлягає покаранню. Неправильне застосування техніки "Чекай та дивись".

55 хв. Під час швидкої контратаки команди господарів гравець № 86 падає при контакті із захисником. Відео не дозволяє визначити чи була там затримка, чи гравець впав через динаміку бігу. Ситуація не є "біле та чорне", тому за це не слід карати, і з боку арбітра продовжити гру було правильним рішенням.

77 хв. Потужний удар по воротам з боку гравця № 16 команди гостей, м’яч потрапляє у руку, що випростана вздовж тіла, гравця № 13 команди господарів, який відвертається. Ситуація, згідно критеріїв оцінки Гри рукою, не підлягає покаранню. Цей випадок не підпадає під критерії, що наводяться для покарання, тому рішення арбітра продовжити гру є правильним.

Примітки:

ЗОГМ − Зрив Очевидної Гольової Можливості
ЧК − Червона Картка
ЖК − Жовта Картка
ВУ − Вільний Удар
ШУ − Штрафний Удар
АА − Асистент Арбітра

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: