Анастасія Колодяжна – бронзова призерка чемпіонату України і майстер спорту зі стрільби

22 жовтня 17:30
Переглядів: 193
кульова стрільба

На львівському стрільбищі СКА 11-17 жовтня 2016 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.

У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів бронзовою призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Колодяжна.

Для виходу в основний фінал, у якому розігрувалося чемпіонство, Анастасії забракло лише 0,2 очка – саме стільки вона поступилася срібній медалістці Оксані Ковальчук з Рівного. А чемпіонкою України у цьому виді змагань стала ще одна вихованка училища Анастасія Бондарук (вип. 2010 р.).

Слід додати, що у кваліфікації Колодяжна настріляла найкращу суму – 380 очків і вперше виконала норматив майстра спорту України.

Окрім двох Анастасій до фінальної вісімки також кваліфікувались випускниця 2004 р. Юлія Коростильова (3 місце) та другокурсниця Світлана Соліна (7 місце).

У стрільбі з пневматичної гвинтівки боротьба за «золото» чемпіонату розгорнулася між учасниками бразильської олімпіади Сергієм Кулішем з Черкас та львів’янином Олегом Царьковим (вип. ЛУФК 2008 р.) – з рахунком 207,9 на 206,2 перемогу здобув Куліш.

Учень 11 класу Святослав Гудзий замкнув фінальну вісімку.

У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) рівних не було студенту ІІІ курсу училища Ігорю Кизимі. У фінальній дуелі Ігор переміг досвідченого дніпровця Єгора Чирву 6:4. Серед жінок ІІІ місце посіла Надія Дєньгіна (вип. 2013 р.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: